• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

درد بیکاری با تسهیلات کاغذی درمان نمی‌شود

  • کد خبر : 3727
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
درد بیکاری با تسهیلات کاغذی درمان نمی‌شود

به گزارش” پاتاق نیوز “مهندس بازوند صبح یکشنبه ۱۱ آذرماه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اظهار داشت:متاسفانه روند در اختیار گذاشتن تسهیلات مصوب دولت به بانک ها بسیار کند است. وی بیان داشت: تسهیلات زمانی که تنها روی کاغذ ابلاغ شود و در عمل پولی به بانک‌ها داده نشود، دردی از استان […]

به گزارش” پاتاق نیوز “مهندس بازوند صبح یکشنبه ۱۱ آذرماه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اظهار داشت:متاسفانه روند در اختیار گذاشتن تسهیلات مصوب دولت به بانک ها بسیار کند است.

وی بیان داشت: تسهیلات زمانی که تنها روی کاغذ ابلاغ شود و در عمل پولی به بانک‌ها داده نشود، دردی از استان را دوا نخواهد کرد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: تسهیلات اشتغالزایی باید هرچه زودتر در اختیار بانک‌ها قرار گیرد و بانک هم در کوتاهترین زمان و با کمترین سخت‌گیری تسهیلات را به مردم پرداخت کنند.

مهندس بازوند افزود: بانک‌ها سخت‌گیری کمتری در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی داشته باشند و بیش از حد متقاضیان را در زمینه پرداخت تسهیلات معطل نکنند.

گفتنی است ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری برای شهرستان‌های زلزله زده استان در نظر گرفته شده است.

تاکنون بیش از ۲۹ هزار طرح با مبلغ بیش از هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی نزدیک به ۳۵ هزار نفر به بانک‌ها معرفی شده است و تا امروز ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات(معادل ۵۴ درصد سهیمه) برای حدود ۱۰ هزار طرح و با اشتغالزایی بیش از یازده هزار نفر پرداخت شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3727
  • 330 بازدید

برچسب ها