• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

دروازه نجف در انتظار پرواز به نجف!

  • کد خبر : 8576
  • ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
دروازه نجف در انتظار پرواز به نجف!

به گزارش پاتاق نیوز، معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به انجام اقدامات زیرساختی در فرودگاه کرمانشاه گفت: پرواز کرمانشاه به نجف از روزهای آینده انجام می‌شود./تسنیم مهرداد سالاری با اشاره به اینکه زیرساخت‌های بسیار خوبی در استان وجود دارد اظهار داشت: اقدامات زیربنایی در فرودگاه کرمانشاه در حال انجام است و یک ظرفیت بسیار مناسب […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به انجام اقدامات زیرساختی در فرودگاه کرمانشاه گفت: پرواز کرمانشاه به نجف از روزهای آینده انجام می‌شود./تسنیم

مهرداد سالاری با اشاره به اینکه زیرساخت‌های بسیار خوبی در استان وجود دارد اظهار داشت: اقدامات زیربنایی در فرودگاه کرمانشاه در حال انجام است و یک ظرفیت بسیار مناسب برای جابه‌جایی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه اکنون ۱۲۰ پرواز در هفته در این فرودگاه انجام می‌شود عنوان کرد: مجوز پرواز کرمانشاه به نجف دریافت شده است و طی چند روز آینده شرکت‌های هواپیمایی در این زمینه اقدام می‌کنند.

سالاری با اشاره به اینکه ۱۳۰ رام قطار برای این ایام در نظر گرفته شده است گفت: در روزهای پیک جابه‌جایی مسافر روزانه برای ۱۰ رام قطار شامل هشت رام تهران به کرمانشاه و دو رام مشهد به کرمانشاه برنامه‌ریزی شده است که روزانه ۶۰۰۰ نفر را جابه‌جا می‌کنند و تلاش می‌شود این تعداد افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه افزود: شبکه‌های ارتباطی از ورودی استان تا خسروی مناسب است و استان‌های مجاور در موقعیتی قرار گرفته‌اند که ارتباط مناسب جاده‌ای به مراکز تمام استان‌های مجاور وجود دارد.

بیشتر بخوانید

سالاری از تجهیز ترمینال‌های مسافربری خبر داد و گفت: از ورودی استان یعنی کنگاور تمامی دوربین‌های کنترل سرعت تعمیر و بازنگری و نقاط حادثه‌خیز اصلاح هندسی شده‌اند.

وی با بیان اینکه روکش آسفالت کنگاور تا خسروی به طور تقریبی به اتمام رسیده است گفت: پایانه مرزی خسروی ساماندهی شده و آمادگی کامل در این مکان وجود دارد و سایه‌بان‌هایی برای مدت زمان انتظار زائران تعبیه شده است.

سالاری با اشاره به اینکه ۳۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در پایانه وجود دارد عنوان کرد: تمام شهرداری‌های بین راه خدمات شهری را تجهیز کرده‌اند و تابلوهای ایمنی در حال نصب است.

وی با بیان اینکه از ۱۳ مهر و آغاز راهپیمایی اربعین در طول مسیر غرفه‌های صنایع دستی و خدمات روستایی وجود دارد گفت: با توجه به زیرساخت‌هایی که در استان وجود دارد قابلیت بسیار بالایی نسبت به سایر استان‌ها وجود دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8576
  • 312 بازدید

برچسب ها