۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اقتصادی » تاپ 1 » عمرانی » فرهنگی » مذهبی
  • شناسه : 8576
  • ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
  • 156 بازدید
  • ارسال توسط :
دروازه نجف در انتظار پرواز به نجف!

دروازه نجف در انتظار پرواز به نجف!

به گزارش پاتاق نیوز، معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به انجام اقدامات زیرساختی در فرودگاه کرمانشاه گفت: پرواز کرمانشاه به نجف از روزهای آینده انجام می‌شود./تسنیم مهرداد سالاری با اشاره به اینکه زیرساخت‌های بسیار خوبی در استان وجود دارد اظهار داشت: اقدامات زیربنایی در فرودگاه کرمانشاه در حال انجام است و یک ظرفیت بسیار مناسب […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به انجام اقدامات زیرساختی در فرودگاه کرمانشاه گفت: پرواز کرمانشاه به نجف از روزهای آینده انجام می‌شود./تسنیم

مهرداد سالاری با اشاره به اینکه زیرساخت‌های بسیار خوبی در استان وجود دارد اظهار داشت: اقدامات زیربنایی در فرودگاه کرمانشاه در حال انجام است و یک ظرفیت بسیار مناسب برای جابه‌جایی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه اکنون ۱۲۰ پرواز در هفته در این فرودگاه انجام می‌شود عنوان کرد: مجوز پرواز کرمانشاه به نجف دریافت شده است و طی چند روز آینده شرکت‌های هواپیمایی در این زمینه اقدام می‌کنند.

سالاری با اشاره به اینکه ۱۳۰ رام قطار برای این ایام در نظر گرفته شده است گفت: در روزهای پیک جابه‌جایی مسافر روزانه برای ۱۰ رام قطار شامل هشت رام تهران به کرمانشاه و دو رام مشهد به کرمانشاه برنامه‌ریزی شده است که روزانه ۶۰۰۰ نفر را جابه‌جا می‌کنند و تلاش می‌شود این تعداد افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه افزود: شبکه‌های ارتباطی از ورودی استان تا خسروی مناسب است و استان‌های مجاور در موقعیتی قرار گرفته‌اند که ارتباط مناسب جاده‌ای به مراکز تمام استان‌های مجاور وجود دارد.

بیشتر بخوانید

سالاری از تجهیز ترمینال‌های مسافربری خبر داد و گفت: از ورودی استان یعنی کنگاور تمامی دوربین‌های کنترل سرعت تعمیر و بازنگری و نقاط حادثه‌خیز اصلاح هندسی شده‌اند.

وی با بیان اینکه روکش آسفالت کنگاور تا خسروی به طور تقریبی به اتمام رسیده است گفت: پایانه مرزی خسروی ساماندهی شده و آمادگی کامل در این مکان وجود دارد و سایه‌بان‌هایی برای مدت زمان انتظار زائران تعبیه شده است.

سالاری با اشاره به اینکه ۳۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در پایانه وجود دارد عنوان کرد: تمام شهرداری‌های بین راه خدمات شهری را تجهیز کرده‌اند و تابلوهای ایمنی در حال نصب است.

وی با بیان اینکه از ۱۳ مهر و آغاز راهپیمایی اربعین در طول مسیر غرفه‌های صنایع دستی و خدمات روستایی وجود دارد گفت: با توجه به زیرساخت‌هایی که در استان وجود دارد قابلیت بسیار بالایی نسبت به سایر استان‌ها وجود دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*