• امروز : دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 29 November - 2021

در ایام محرم توزیع غذا در استان کرمانشاه ممنوع است

  • کد خبر : 10784
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
در ایام محرم توزیع غذا در استان کرمانشاه ممنوع است

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه گفت: توزیع غذا و شربت نذری به هر شکلی در ایام محرم در تمام نقاط استان ممنوع است. هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست ستاد استانی کرونا اظهار داشت: اگر امروز کرمانشاه نسبت به ماه‌های گذشته و دیگر استان‌ها در زمینه کنترل بیماری کرونا از شرایط بهتری برخوردار است به دلیل […]

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه گفت: توزیع غذا و شربت نذری به هر شکلی در ایام محرم در تمام نقاط استان ممنوع است.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست ستاد استانی کرونا اظهار داشت: اگر امروز کرمانشاه نسبت به ماه‌های گذشته و دیگر استان‌ها در زمینه کنترل بیماری کرونا از شرایط بهتری برخوردار است به دلیل همکاری مستمر مردم در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و توجه به فاصله گذاری فیزیکی است.
وی ضمن قدردانی از مردم برای مبارزه با کرونا و قطع زنجیره انتقال این بیماری، افزود: تداوم این مسیر به رفتار مردم در رعایت توصیه‌های بهداشتی بستگی دارد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: محدودیت‌های راه اندازی کارگاه‌های تأمین اقلام بهداشتی به ویژه ماسک و مواد ضدعفونی کننده باید برداشته شود و به لحاظ تامین تجهیزات باید به خودکفایی برسیم.

بازوند خاطرنشان کرد: فرمانداران در شهرستان‌هایی که وضعیت قرمز دارند بر اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی و نظارت جدی بر مراسم‌های عروسی و عزاداری باید توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی با بیان اینکه امکان برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در استان میسر نیست، افزود: همه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها به خاطر سلامت مردم اعمال می‌شود و اولویت سلامت عمومی مردم است.

استاندار کرمانشاه گفت: در خصوص مراسم‌های اعیاد و یا عزاداری ماه محرم تابع تصمیم و نظر کارشناسان بهداشت و درمان و مصوبات ستاد ملی کرونا هستیم؛ البته ستاد‌های استانی هم اختیاراتی دارند.

بازوند تصریح کرد: توزیع غذا و شربت نذری در ایام محرم در هیچ نقطه‌ای از استان امکان پذیر نیست و توصیه‌ی شود این نذری‌ها به صورت کمک مومنانه در بین اقشار آسیب پذیر توزیع شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10784
  • 126 بازدید

برچسب ها