• امروز : دوشنبه - ۶ بهمن - ۱۳۹۹
  • برابر با : 12 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Monday - 25 January - 2021

در مسائل حاشیه نشین ها، تمام دستگاهها پای کار باشند

  • کد خبر : 3719
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
در مسائل حاشیه نشین ها، تمام دستگاهها پای کار باشند

به گزارش” پاتاق نیوز “ محمد ابراهیم الهی تبار در جلسه بررسی آسیب های محلات جعفرآباد و تپه فتحعلی خان کرمانشاه تصریح کرد:معتقد به توسعه از دورن جامعه هستم چرا که در توسعه از بالا به پائین، تغییر شاخص ها ماندگاری نخواهد داشت. وی با بیان اینکه توانمندسازی مناطق حاشیه نشین اقدامی فیزیکی و انسانی است […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ محمد ابراهیم الهی تبار در جلسه بررسی آسیب های محلات جعفرآباد و تپه فتحعلی خان کرمانشاه تصریح کرد:معتقد به توسعه از دورن جامعه هستم چرا که در توسعه از بالا به پائین، تغییر شاخص ها ماندگاری نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه توانمندسازی مناطق حاشیه نشین اقدامی فیزیکی و انسانی است افزود: اگر مشکلات این مناطق باور و چاره جویی نشود آسیب اش به مناطق درون جامعه کشیده خواهد شد.

الهی تبار با تاکید بر تغییر در شیوه تصمیم گیری ها ودر اولویت بودن مناطق حاشیه نشین اظهار داشت: تمامی دستگاهها یاری گر دفاتر تسهیل گری باشند و این دفاتر نقش هدایت گری خود را پیش بگیرند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه همچنین گفت: با احصا اقدامات لازم و تعیین شاخص ها برای مناطق حاشیه نشین، دستگاهها را مکلف به انجام ماموریت ها خواهند شد.

الهی تبار با بیان اینکه موضوع مناطق حاشیه نشین نیاز به ورود تمام ظرفیت حاکمیتی دارد تاکید کرد: با استفاده از تجارب دنیا و دیگر استانها کار رسیدگی به مسائل این مناطق موثرتر پیش می رود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3719
  • 145 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه