• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

دستفروشان هرسین ساماندهی می‌شوند

  • کد خبر : 13036
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
دستفروشان هرسین ساماندهی می‌شوند

به گزارش پاتاق نیوز، سرپرست فرمانداری شهرستان هرسین گفت: در راستای تحقق یکی از مهمترین مطالبات مردم و رفع سد معبر در شهر هرسین دستفروشان این شهر ساماندهی می‌شوند. «عبادالله کنجوریان» روز دوشنبه در بازدید از سطح شهر هرسین افزود: با اطلاع‌رسانی قبلی و در یک بازه زمانی مشخص دستفروشان در سه مکان از شهر هرسین استقرار خواهند یافت […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرپرست فرمانداری شهرستان هرسین گفت: در راستای تحقق یکی از مهمترین مطالبات مردم و رفع سد معبر در شهر هرسین دستفروشان این شهر ساماندهی می‌شوند.

«عبادالله کنجوریان» روز دوشنبه در بازدید از سطح شهر هرسین افزود: با اطلاع‌رسانی قبلی و در یک بازه زمانی مشخص دستفروشان در سه مکان از شهر هرسین استقرار خواهند یافت و فقط در همان مکان فعالیت خواهند کرد.

سرپرست فرمانداری هرسین همچنین تصریح کرد: باتوجه به اینکه دستفروشان جزو اقشار آسیب‌پذیر و کم‌درآمد جامعه هستند لذا استقرار آنان در مکان‌های از پیش تعیین شده رایگان خواهد بود.

کنجوریان همچنین افزود: رفع سد معبر و ساماندهی دست فروشان در شهر هرسین یک خواسته عمومی و مورد تاکید جدی مردم است لذا از دستفروشان انتظار می‌رود به منظور رعایت حقوق شهروندی و تسهیل در تردد شهروندان و وسایل نقلیه با نیروهای شهرداری نهایت همکاری را داشته باشند.

وی اظهار داشت: هماهنگی‌های لازم به‌ منظور برخورد قضایی با کسانی که با شهرداری همکاری نکنند به عمل آمده و خاطیان به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان هرسین همچنین از مکان‌های استقرار دست فروشان بازدید کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13036
  • 135 بازدید

برچسب ها