• امروز : پنج شنبه - ۲۵ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 16 September - 2021

دستفروشان کرمانشاه برای تسهیل عبور و مرور مردم ساماندهی می‌شوند

  • کد خبر : 5089
  • ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹
دستفروشان کرمانشاه برای تسهیل عبور و مرور مردم ساماندهی می‌شوند

به گزارش پاتاق نیوز، سید حجت‌اله موسوی اجاق اظهار داشت: بساط دستفروشان در ایام پایانی سال در سطح شهر گسترده‌‌تر می‌شود که مسئولان باید صنف دستفروشان را در خیابان‌‌های شلوغ شهر ساماندهی کنند زیرا در روزهای باقیمانده سال این خیابان‌ها به خاطر ازدحام مردم مسدود خواهد شد. سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه با بیان اینکه برخورد بد با دستفروشان به […]

به گزارش پاتاق نیوز، سید حجت‌اله موسوی اجاق اظهار داشت: بساط دستفروشان در ایام پایانی سال در سطح شهر گسترده‌‌تر می‌شود که مسئولان باید صنف دستفروشان را در خیابان‌‌های شلوغ شهر ساماندهی کنند زیرا در روزهای باقیمانده سال این خیابان‌ها به خاطر ازدحام مردم مسدود خواهد شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه با بیان اینکه برخورد بد با دستفروشان به هیچ وجه پذیرفتنی نیست، عنوان کرد: برخورد بد با دستفروشان به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و کارکنان اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری باید با احترام کامل کارهای مربوط به دستفروشان را مدیریت کنند تا در روزهای پایانی سال بر مشکلات مردم اضافه نشود.

موسوی اجاق با تاکید بر ساماندهی دستفروشان شهر کرمانشاه از طریق مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح، بیان کرد: اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری در روزهای سال نو که مسافران نوروزی وارد کرمانشاه می‌شوند دستفروشان را در سطح شهر ساماندهی کند تا آنها نیز بتوانند در این روزها که خرید رونق دارد برای خانواده خود درآمد حلال کسب کنند.

وی بر نظارت بیشتر شهرداری کرمانشاه در ایام تعطیلات نوروز بر فعالیت دستفروشان در سطح شهر تاکید کرد و گفت: بیشتر دستفروشها در روزهای پایانی سال در خیابان‌های اصلی سطح شهر بساط پهن می‌کنند که فعالیت آنها در قالب بازارهای شبانه و درپیاده‌روهای برخی خیابانها به صورت فشرده است.

این عضو شورای شهر کرمانشاه با بیان اینکه دلیلی بر عدم فعالیت دستفروشان وجود ندارد، خاطرنشان کرد: اما فعالیت دستفروشان باید ساماندهی شود زیرا این حرفه برای بسیاری از آنها شغل اصلی است که برخی از دستفروشان تحصیل کرده هستند و برای معیشت و از روی ناچاری به دستفروشی روی آورده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5089
  • 253 بازدید

برچسب ها