• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت نشود به وضعیت قرمز باز می‌گردیم

  • کد خبر : 11316
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت نشود به وضعیت قرمز باز می‌گردیم

به گزارش پاتاق نیوز ، استاندار کرمانشاه با انتقاد از کم توجهی مردم به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گفت: این امر باعث می‌شود به وضعیت قرمز بیماری کرونا بر گردیم. هوشنگ بازوند امروز در نشست ستاد استانی کرونا، اظهار داشت: گزارش‌های دانشگاه علوم پزشکی و مشاهدات میدانی نشان می‌دهد متاسفانه رعایتی دستورالعمل‌های بهداشتی در سطح شهر کرمانشاه نسبت به […]

به گزارش پاتاق نیوز ، استاندار کرمانشاه با انتقاد از کم توجهی مردم به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گفت: این امر باعث می‌شود به وضعیت قرمز بیماری کرونا بر گردیم.

هوشنگ بازوند امروز در نشست ستاد استانی کرونا، اظهار داشت: گزارش‌های دانشگاه علوم پزشکی و مشاهدات میدانی نشان می‌دهد متاسفانه رعایتی دستورالعمل‌های بهداشتی در سطح شهر کرمانشاه نسبت به یک ماه گذشته ضعیف شده است که این امر می‌تواند زنگ خطری برای بازگشت دوباره استان به وضعیت قرمز بیماری باشد.

وی افزود: از مردم خواهش می‌کنیم به خاطر رعایت حال پزشکان و پرستاران که ماه هاست در شرایط سخت و ویژه کاری به سر می‌برند دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر رعایت مسائل بهداشتی در وسایل حمل و نقل عمومی گفت: از رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی مخصوصا رانندگان تاکسی انتظار می‌رود هم خودشان ماسک بزنند و هم لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را به مسافران با جدیت گوشزد کنند.

بازوند رعایت فاصله گذاری فیزیکی، استفاده از ماسک و توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی را همچنان بعنوان یک اصل مهم برشمرد و افزود: با توجه به برگزاری عزاداری ماه محرم مسئولان هیئت‌های مذهبی و شرکت کنندگان در مراسم‌های عزاداری باید با دقت بیشتری رعایت نکات بهداشتی را مد نظر قرار دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11316
  • 141 بازدید

برچسب ها