• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022
استاندار کرمانشاه:

دستگاه‌های خدمات‌رسان حامی مردم و اصناف کرمانشاه باشند

  • کد خبر : 14256
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
دستگاه‌های خدمات‌رسان حامی مردم و اصناف کرمانشاه باشند
استاندار کرمانشاه گفت: دستگاه‌های اجرایی خدمات‌رسان در این محدودیت‌های گسترده کرونایی برای حل مشکلات مردم تلاش و تعامل بیشتری داشته باشند، این ادارات موظف هستند، دلسوز و حامی مردم باشند.

به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند امروز نشست هماهنگی دستگاه های اجرایی خدمات رسان در راستای تعطیلی گسترده، اظهار داشت: محدودیت‌های گسترده کرونایی همزمان با کشور از اول آذرماه در استان کرمانشاه به مدت دو هفته اجرایی شده که خوشبختانه تا به امروز مردم همکاری خوبی در اجرای این طرح داشته‌اند.

وی با اشاره به آمار بالای بستری‌ها و مرگ و میرهای کرونایی در آبان‌ماه، افزود: اعمال این محدودیت‌ها برای حفظ سلامتی مردم است و اگر اعمال نمی‌شد باید هزینه‌های سنگینی که همان جان مردم است، متحمل شویم.

استاندار کرمانشاه، ۸۰ درصد جمعیت استان را ساکن شهرهای قرمز، ۱۸ درصد را ساکن شهرهای نارنجی و ۲ درصد را ساکن شهرهای زرد دانست و گفت: براساس این آمار فعالیت ۹۸ درصد استان تعطیل یا نیمه تعطیل است.

استاندار کرمانشاه برای به نتیجه رسیدن این طرح همکاری مردم و مسئولان را الزامی دانست و گفت: دستگاه‌های اجرایی خدمات‌رسان برای حل مشکلات مردم تلاش و تعامل بیشتری داشته باشند، این ادارات موظف هستند، دلسوز و حامی مردم باشند.

وی با تاکید بر تعامل هرچه بیشتر دستگاه‌ها با ارباب‌رجوعان، گفت: مدیران با مراجعین به صورت مستقیم دیدار کنند و مشکلات مردم را شخصا پیگیری کنند.

بازوند گفت: هم‌اکنون بسیاری از کسب و کارها تعطیل شده و بایددستگاه‌های خدمات‌رسان و بانک‌ها همکاری و مدارا بیشتری را با اصناف داشته و از فشار مضاعف بر آن‌ها خودداری کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14256
  • 270 بازدید