• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

دستگیری اعضای باند زورگیر خیابانی کرمانشاه

  • کد خبر : 6017
  • ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
دستگیری اعضای باند زورگیر خیابانی کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، امیری رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: این زورگیران با ۲ دستگاه تیبا وپراید، البته بدون پلاک اقدام به زورگیری و سرقت گوشی همراه و کیف‌قاپی می‌کردند. وی ادامه داد: در پی وقوع سرقت متعدد کیف‌قاپی در شهرکرمانشاه با استفاده از ۲ دستگاه خودرو فاقد پلاک تیبا و پراید در ساعات اولیه […]

به گزارش پاتاق نیوز، امیری رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: این زورگیران با ۲ دستگاه تیبا وپراید، البته بدون پلاک اقدام به زورگیری و سرقت گوشی همراه و کیف‌قاپی می‌کردند.
وی ادامه داد: در پی وقوع سرقت متعدد کیف‌قاپی در شهرکرمانشاه با استفاده از ۲ دستگاه خودرو فاقد پلاک تیبا و پراید در ساعات اولیه شب بیشتر در مناطق حاشیه‌ای و خلوت، این موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و با اقدامات شبانه‌روزی و کسب اطلاعات، ۲ نفر از سارقان سابقه‌دار شناسایی و در عملیاتی جداگانه دستگیر شدند.
امیری افزود: این زورگیران در سرقت‌هایشان از سلاح سرد و همچنین ۲ کلت کمری بدلی استفاده می‌کردند.
وی افزود: تا‌کنون ۲۵ مورد سرقت از این سارقان کشف شده که در بعضی موارد مالباخته مورد ضرب و شتم هم قرار گرفته است.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه تصریح کرد: سارقان گوشی و تبلت سرقتی را به مالخر‌هایی می‌دادند که آن‌ها با برنامه اینترنتی شماره سریال را تغییرمی‌دادند تا از سوی پلیس قابل ردیابی نباشند.
وی از شهروندانی که طی ۲ ماه گذشته (اسفندماه و فروردین ماه) گوشی‌های همراهشان مورد سرقت قرار گرفته خواست به محل پلیس آگاهی استان مراجعه و گوشی خود را شناسایی کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6017
  • 269 بازدید

برچسب ها