• امروز : دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - صفر - 1443
  • برابر با : Monday - 27 September - 2021

دستگیری سارقان ۲۵ تن شمش مسی در کرمانشاه

  • کد خبر : 5148
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
دستگیری سارقان ۲۵ تن شمش مسی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز،  سردار منوچهر امان‌اللهی اظهار داشت: پس از ارجاع پرونده‌ای به پلیس آگاهی کرمانشاه مبنی بر اینکه افرادی با یک دستگاه کامیون تریلی پس از مراجعه به یک شرکت صنعتی در تهران و جلب اعتماد مدیر و کارکنان آن اقدام به بارگیری ۲۵ تن شمش مسی به مقصد یکی از استان‌های جنوبی […]

به گزارش پاتاق نیوز،  سردار منوچهر امان‌اللهی اظهار داشت: پس از ارجاع پرونده‌ای به پلیس آگاهی کرمانشاه مبنی بر اینکه افرادی با یک دستگاه کامیون تریلی پس از مراجعه به یک شرکت صنعتی در تهران و جلب اعتماد مدیر و کارکنان آن اقدام به بارگیری ۲۵ تن شمش مسی به مقصد یکی از استان‌های جنوبی کرده‌اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های بیشتر مشخص شد این کامیون پس از بارگیری مسیر خود را به سمت کرمانشاه تغییر داده است، از این رو مأموران پلیس آگاهی در تحقیقات گسترده خود و انجام کارهای اطلاعاتی، توانستند یکی از عوامل سرقت را که فردی سابقه دار بود شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کردند.

رئیس پلیس استان کرمانشاه تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب سرقت ۲۵ تن شمش مسی با همدستی ۲ فرد دیگر اعتراف کرد و مأموران نیز با راهنمایی وی مخفیگاه همدستانش را شناسایی و در عملیاتی ضربتی نسبت به دستگیری آنها نیز اقدام کردند.

وی گفت: ۲ متهم دیگر نیز پس از مواجهه حضوری با همدست خود به جرم خویش اعتراف و عنوان کردند بار مسروقه را به ۲ نفر مالخر در شهر کرمانشاه به فروش رسانده‌اند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از شناسایی و دستگیری مالخران نیز خبر داد و گفت: هر ۵ فرد دستگیر شده به دستگاه قضائی معرفی شدند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5148
  • 206 بازدید

برچسب ها