• امروز : جمعه - ۱۵ اسفند - ۱۳۹۹
  • برابر با : 22 - رجب - 1442
  • برابر با : Friday - 5 March - 2021

دستگیری سرکرده باند سارقان احشام

  • کد خبر : 4966
  • ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
دستگیری سرکرده باند سارقان احشام

سرهنگ “محمدرضا امیری” پلیس آگاهی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز،  اظهار داشت: پس از وقوع چندفقره سرقت احشام در روستا‌های شهرستان کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیق فراوان و استفاده از شگرد‌های خاص، سرکرده باند سرقت را شناسایی و در […]

سرهنگ “محمدرضا امیری” پلیس آگاهی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز،  اظهار داشت: پس از وقوع چندفقره سرقت احشام در روستا‌های شهرستان کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیق فراوان و استفاده از شگرد‌های خاص، سرکرده باند سرقت را شناسایی و در تحقیقات تکمیلی خود دریافتند این فرد به جرم دیگری دستگیر و روانه زندان شده است.
سرهنگ امیری خاطرنشان کرد: متهم زندانی پس از هماهنگی با مقام قضائی جهت تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت و در نهایت به ۷ فقره سرقت احشام به تعداد ۴۴ راس گوسفند و با همدستی ۲ فرد دیگر اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه با بیان اینکه ارزش دام‌های سرقت شده به بیش از ۷۵۰ میلیون ریال می‌رسد، از تلاش ماموران برای دستگیری ۲ همدست متهم اصلی خبر داد.
وی همچنین در پایان به شناسایی مالباختگان و شکایت آن‌ها از سرکرده باند سارقان احشام اشاره کرد و گفت: پرونده این فرد برای صدور حکم جدید مجددا تحویل مرجع قضائی شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4966
  • 253 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه