• امروز : یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Sunday - 1 August - 2021

دستگیری قاتل فراری در شهرستان قصرشیرین

  • کد خبر : 4687
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۲
دستگیری قاتل فراری در شهرستان قصرشیرین

به گزارش پاتاق نیوز، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: فردی که اقدام به قتل یکی از بستگان خود در شهرستان قصرشیرین کرده بود با اقدام به موقع پلیس و در مدت کمتر از ۷۲ ساعت دستگیر شد. سرهنگ “محمدرضا آمویی” افزود: به دنبال وقوع یک فقره قتل در شهرستان قصرشیرین، ماموران رسیدگی به موضوع […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: فردی که اقدام به قتل یکی از بستگان خود در شهرستان قصرشیرین کرده بود با اقدام به موقع پلیس و در مدت کمتر از ۷۲ ساعت دستگیر شد.
سرهنگ “محمدرضا آمویی” افزود: به دنبال وقوع یک فقره قتل در شهرستان قصرشیرین، ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی گفت: با انجام تحقیقات گسترده، ماموران متوجه شدند که پدر ومادر قاتل به یکی از شهرستان‌های همجوار متواری و در منزل یکی از بستگان مخفی شده اند.
سرهنگ آمویی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و با رعایت تمام ضوابط، پس از ورود به منزل، والدین قاتل را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه گفت: پدر و مادر قاتل در بازجویی‌های بعمل آمده به جرم فرزند خود مبنی بر ارتکاب قتل بوسیله سلاح سرد اعتراف و علت آن را اختلافات خانوادگی عنوان کردند.
وی افزود: در ادامه تحقیقات قاتل که به یکی از شهرستان مرکزی کشور گریخته بود با شگرد‌های خاص پلیس  به قصرشیرین هدایت و در عملیاتی ضربتی  دستگیر شد.
سرهنگ آمویی خاطرنشان کرد: متهم  انگیزه قتل  را انتقام جویی و اختلافات خانوادگی عنوان کرده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4687
  • 330 بازدید

برچسب ها