• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

دستگیری چهار اراذل و اوباش محله نوبهار کرمانشاه

  • کد خبر : 6215
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
دستگیری چهار اراذل و اوباش محله نوبهار کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ «حسین براری» روز شنبه اظهار داشت: ماموران یگان امداد شهرستان کرمانشاه حین گشتزنی در خیابان نوبهار به سمت میدان مرکزی بودند که متوجه شدند چهار تن از اراذل و اوباش به وسیله یک دستگاه خودروی زانتیا در حالتی غیرعادی، ضمن مسدود کردن بخشی از خیابان، اقدام به توهین و فحاشی و […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ «حسین براری» روز شنبه اظهار داشت: ماموران یگان امداد شهرستان کرمانشاه حین گشتزنی در خیابان نوبهار به سمت میدان مرکزی بودند که متوجه شدند چهار تن از اراذل و اوباش به وسیله یک دستگاه خودروی زانتیا در حالتی غیرعادی، ضمن مسدود کردن بخشی از خیابان، اقدام به توهین و فحاشی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان می کنند.
وی ادامه داد: ماموران گشت یگان امداد با مشاهده این صحنه برای دستگیری اراذل و اوباش به سرعت وارد عمل شدند اما هر چهار نفر آن ها با مشاهده پلیس سوار بر خودرو شده و اقدام به فرار کردند.
سرهنگ براری تصریح کرد: پس از مدتی تعقیب و گریز ماموران با رشادت و از خودگذشتگی توانستند ضمن توقیف خودروی زانتیا، همگی آن ها را دستگیر و یک قبضه شمشیر نیز کشف کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به انتقال متهمان به مقر پلیس از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی هر چهار اراذل و اوباش به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
وی در پایان تاکید کرد: پلیس با اقتدار کامل با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد کرده و اجازه نمی دهد که عده ای هنجار شکن امنیت شهروندان را به مخاطره بیندازند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6215
  • 212 بازدید

برچسب ها