• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در گیلانغرب

  • کد خبر : 6553
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
دستگیری کلاهبردار میلیاردی در گیلانغرب

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ علی عزیزیان اظهار داشت: به دنبال شکایت تعدادی از شهروندان مبنی براینکه یک نفر به بهانه معاملات مختلف نظیر زمین کشاورزی، خودرو و… از آنان کلاهبرداری کرده است رسیدگی به موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی گیلانغرب قرار گرفت. وی افزود: کاراگاهان با تحقیقات گسترده و استفاده از شگرد‌های […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ علی عزیزیان اظهار داشت: به دنبال شکایت تعدادی از شهروندان مبنی براینکه یک نفر به بهانه معاملات مختلف نظیر زمین کشاورزی، خودرو و… از آنان کلاهبرداری کرده است رسیدگی به موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی گیلانغرب قرار گرفت.
وی افزود: کاراگاهان با تحقیقات گسترده و استفاده از شگرد‌های خاص پلیسی، محل اختفای متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کردند.
سرهنگ عزیزیان با بیان اینکه متهم، سوژه‌های خود را از بین افراد بی سواد انتخاب کرده بود، افزود: وی با افرادی که قصد معاملات مختلف از جمله زمین کشاورزی، خودرو و… را داشتند وارد مذاکره می‌شد و پس از معامله و دریافت مقداری وجه نقد تا مدتی طرف دیگر را جهت انجام تشریفات اداری سرگرم و پس از آن متواری می‌شد.
فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب گفت: در بررسی‌های بعمل آمده متهم دستگیر شده که فعلا ۱۲ نفر شاکی دارد توانسته بود بیش از ۲ میلیارد ریال از افراد مختلف کلاهبرداری کند.
وی تصریح کرد: دامنه کلاهبرداری این فرد تنها محدود به شهرستان گیلانغرب نبوده و در شهر‌ها و استان‌های دیگر نیز دست به این کار زده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6553
  • 205 بازدید

برچسب ها