• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

دستگیری ۳۰ اراذل و اوباش کرمانشاه

  • کد خبر : 3378
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
دستگیری ۳۰  اراذل و اوباش کرمانشاه

به گزارش” پاتاق نیوز “  سردار منوچهر امان اللهی با بیان اینکه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با اراذل و مخلان نظم و امنیت عمومی همواره در دستور کار مجموعه انتظامی استان است، گفت: اخیرا نیز طرح ضربتی برخورد با اراذل و اوباش و افرادی که دست به اقدامات شرورانه متعددی زدند توسط […]

به گزارش” پاتاق نیوز “  سردار منوچهر امان اللهی با بیان اینکه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با اراذل و مخلان نظم و امنیت عمومی همواره در دستور کار مجموعه انتظامی استان است، گفت: اخیرا نیز طرح ضربتی برخورد با اراذل و اوباش و افرادی که دست به اقدامات شرورانه متعددی زدند توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی برگزار و طی آن ۳۰ تن از افراد شرور و سابقه دار دستگیر شدند.
وی افزود: این افراد علاوه بر اینکه سوابق متعدد شرارت را در کارنامه خود دارند، دارای شاکی خصوصی نیز هستند و قطعا توسط دستگاه قضائی برابر قانون با آن‌ها برخورد می‌شود.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری شد: از این افراد ۳ قبضه سلاح گرم و مقادیر قابل توجهی سلاح سرد و دیگر وسایل غیرمجاز کشف شده است.
سردار امان اللهی همچنین به آن دسته از افرادی که به قصد قدرتنمایی اقدام به ایجاد رعب و وحشت می‌کنند هشدار داد که دست از اعمال مجرمانه خود بردارند در غیر این صورت در چنگال قانون گرفتار و بدون هیچ گذشتی با آن‌ها برخورد می‌شود.
وی از شهروندان خواست در صورت مواجه شدن با اراذل و اوباش حتما موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا نسبت به دستگیری آن‌ها اقدام شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3378
  • 594 بازدید

برچسب ها