• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

دست رد پلیس به رشوه ۵۰ میلیون ریالی

  • کد خبر : 7331
  • ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۰۱
دست رد پلیس به رشوه ۵۰ میلیون ریالی

به گزارش پاتاق نیوز، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: افسر وظیفه شناس پاسگاه پلیس راه روانسر – پاوه پس از کشف ساختگی بودن یک فقره تصادف به منظور برخورداری از مزایای بیمه، پیشنهاد رشوه فرد متختلف را رد کرد. وی در تشریح ماجرا گفت: چندی پیش، یک فقره سانحه رانندگی در محور جوانرود به روستای […]

به گزارش پاتاق نیوز، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: افسر وظیفه شناس پاسگاه پلیس راه روانسر – پاوه پس از کشف ساختگی بودن یک فقره تصادف به منظور برخورداری از مزایای بیمه، پیشنهاد رشوه فرد متختلف را رد کرد.

وی در تشریح ماجرا گفت: چندی پیش، یک فقره سانحه رانندگی در محور جوانرود به روستای سفید برگ، میان یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه موتورسیکلت به پاسگاه پلیس راه روانسر – پاوه گزارش شد.

سردار جاویدان تصریح کرد: پس از حضور افسر وظیفه شناس پلیس راه برای بررسی صحنه تصادف، وی متوجه ساختگی بودن حادثه می شود اما در ادامه یکی از طرفین به سروان شیری پیشنهاد رشوه ۵۰ میلیون ریالی را می دهد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: این افسر متعهد پلیس، ضمن رد این پیشنهاد وسوسه انگیز، موضوع را نیز گزارش و ثبت می کند.

وی همچنین با اشاره به تشکیل پرونده ای در این خصوص، از معرفی فرد متخلف به دستگاه قضائی و صدور حکم لازم خبر داد.

سردار جاویدان در پایان با تجلیل از عملکرد سروان شیری، گفت: کارکنان پلیس همواره با عزت نفس به دنبال کشف حقیقت و خدمت به مردم هستند و هرگز خود را آلوده چنین مسائلی نمی کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7331
  • 308 بازدید

برچسب ها