• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

دعوت از بانوی کاراته‌کای کرمانشاهی به اردوی تیم ملی/ به دنبال کسب سهمیه المپیک هستم

  • کد خبر : 17089
  • ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
دعوت از بانوی کاراته‌کای کرمانشاهی به اردوی تیم ملی/ به دنبال کسب سهمیه المپیک هستم
کاراته‌کار ملی‌پوش کرمانشاه گفت: امیدوارم سهمیه المپیک باقیمانده را کسب و همچنین موفق به کسب مدال‌ المپیک برای وطن شوم.

به گزارش پاتاق نیوز، سعید نصراللهی اظهار داشت: کاراته استان کرمانشاه در وضعیت مناسبی قرار دارد و به موفقیت ورزشکاران در تیم ملی و مسابقات آسیایی و جهانی امید داریم.

وی از دعوت از بانوی کاراته‌کار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی خبر داد و گفت: از میان بانوان، فاطمه قاسمی در رده بزرگسالان در انتخابی تیم ملی حضور خواهد داشت، در اردوهای بعدی نیز حتما ورزشکاران دیگری شرکت می‌کنند.

رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه ادامه داد: مسابقات آسیایی کویت را در رده سنی نوجوانان تا بزرگسالان در مهرماه و مسابقات جهانی امارات را در رده بزرگسالان پیش‌رو داریم، تاریخ مسابقات جهانی بدلیل محدودیت‌های کرونایی تاکنون مشخص نشده است.

وی افزود: در بخش آقایان در لیگ برتر کسانی‌که مقام سوم را کسب کردند و همچنین افرادی که در سوپرلیگ حضور دارند در قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی شرکت داده می‌شوند.

فاطمه قاسمی، کاراته‌کار ملی‌پوش کرمانشاهی در ادامه این گفت‌وگو، گفت: به تمرینات خود برای شرکت در اردوی تیم ملی و کسب موفقیت در مسابقات ادامه می‌دهم.

فاطمه قاسمی افزود: به مدت یک‌سال برای انتخابی تیم ملی در حال تمرین هستم که بدلیل حاد شدن شرایط بیماری کرونا و اعمال محدودیت‌ها، برنامه های تمرینی و اردویی کنسل شد و هم اکنون منتظر اعلام برگزاری اردوی تیم ملی هستیم.

وی ادامه داد: در اردیبهشت ماه سال‌جاری انتخابی المپیک را پیش‌رو داریم اما تاکنون انتخابی تیم ملی، به علت محدویت‌های کرونایی بطور قطع اعلام نشده است.

قاسمی اضافه کرد: از بین سه ورزشکار ملی‌پوش یک نفر موفق به کسب سهمیه المپیک شده، کسب سهمیه المپیک در مسابقات جهانی پرتغال اردیبهشت ماه امسال برگزار می‌شود.

وی در پایان، افزود: برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم سهمیه المپیک باقیمانده را بتوانم کسب کنم و همچنین موفق به کسب مدال‌ المپیکی برای وطن شوم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17089
  • 84 بازدید