• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

دفتر طب کار سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه افتتاح شد

  • کد خبر : 11355
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
دفتر طب کار سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه افتتاح شد

به گزارش پاتاق نیوز ، دفتر طب کار اداره بهداشت سلامت اجتماعی شهرداری ویژه تشکیل پرونده سلامت کارکنان شهرداری کرمانشاه افتتاح شد. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهدی عبدالمالکی در جمع خبرنگاران، گفت: اداره سلامت اجتماعی و شهروندی شهرداری کرمانشاه که زیر مجموعه اداره سلامت اجتماعی و مجموعه طب کار می باشد، با همکاری […]

به گزارش پاتاق نیوز ، دفتر طب کار اداره بهداشت سلامت اجتماعی شهرداری ویژه تشکیل پرونده سلامت کارکنان شهرداری کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهدی عبدالمالکی در جمع خبرنگاران، گفت: اداره سلامت اجتماعی و شهروندی شهرداری کرمانشاه که زیر مجموعه اداره سلامت اجتماعی و مجموعه طب کار می باشد، با همکاری مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه برای خدمات دهی به قشر زحمتکش پرسنل شهرداری با مساعدت شهردار کرمانشاه امروز در چهارراه “مطهری” افتتاح شد.
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه درحال حاضر یک پزشک به صورت تمام وقت در این مرکز مستقر است، افزود: در این مرکز خدماتی از قبیل آزمایشات و معاینات دوره ای با اولویت خدمات دهی به قشر پاک‌بانان و کارکنان شهرداری کرمانشاه ارائه می شود.

رییس اداره بهداشت و سلامت اجتماعی شهرداری کرمانشاه در حاشیه این افتتاحیه در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: این مرکز با اولویت ارائه خدمات به نیروهای تنظیف، پاکبان و نیروی های خدماتی و کارگری شهرداری کرمانشاه افتتاح شده است.

وحید جهانگیری با بیان اینکه این مرکز شامل سه بخش؛ اداره سلامت اجتماعی شهروندی، مرکز طب کار و اتاق معاینه و پزشک است، گفت: در این مرکز پزشک طب کار، کلیه پرسنل شهرداری را از نظر تجهیزات ایمنی کار و بهداشت فردی با انجام معاینات دوره ای منظم سالانه و فصلی کنترل می کند و برای آنها پرونده سلامت تشکیل می دهد.

وی افزود: همچنین واکسیناسیون کلیه پرسنل های بخش تنظیف، پاکبان و کارگری توسط کارشناسان بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه انجام خواهد شد و با تمهیدات صورت گرفته، روزانه بین ۳۰ تا ۴۰ نفر از پرسنل علیه بیماری کزاز و هپاتیت به صورت رایگان واکسینه می شوند.

جهانگیری ادامه داد: پرسنل کادر اداری نیز به خانه های بهداشت سطح مناطق برای دریافت خدماتی از جمله آزمایش قند خون، چربی و اوره سالیانه به صورت رایگان معرفی می شوند که این اقدام باعث ارتقاء سلامت شهروندی خواهد شد.

وی در پایان گفت: شهرداری در کلیه قراردادهای منعقده برطبق ماده ۹۱ و ۹۲ قانون کار، تمهیداتی اندیشیده است که پیمانکاران را موظف کند تا نیروهایش دوره طب کار را بگذرانند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11355
  • 138 بازدید

برچسب ها