۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » فرهنگی
  • شناسه : 8609
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵
  • 61 بازدید
  • ارسال توسط :
دلسوزان فرهنگ و هنر پیگیر ایجاد دانشکده هنر در دانشگاه رازی باشند

دلسوزان فرهنگ و هنر پیگیر ایجاد دانشکده هنر در دانشگاه رازی باشند

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بر لزوم پیگیری دانشکده هنر در این استان تاکید کرد./مرصادنیوز بهرام فاضلی زاد  در خصوص فعالیت دانشکده علمی و کاربردی فرهنگ و هنر اظهار داشت: مصوبه شورای عالی اداری که یک مصوبه کشوری است که در این مورد اجرا شده است.مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بر لزوم پیگیری دانشکده هنر در این استان تاکید کرد./مرصادنیوز

بهرام فاضلی زاد  در خصوص فعالیت دانشکده علمی و کاربردی فرهنگ و هنر اظهار داشت: مصوبه شورای عالی اداری که یک مصوبه کشوری است که در این مورد اجرا شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: طبق مصوبه مذکور باید تمام دانشکده های زیرمجموعه وزارت خانه های دولتی یا تعطیل و یا به بخش خصوصی واگذار می شدند.
این مسئول بیان داشت: مصوبه شورای عالی اداری یک مصوبه کشوری است و استان اختیاری برای اجرای آن ندارد.
فاضلی زاد در پاسخ به اینکه چرا روند خصوصی سازی برای این دانشکده اجرا نشده است، گفت: واجدالشرایطی برای این موضوع وجود نداشت و تنها یک مورد متقاضی در این زمینه داشتیم که به دلیل اینکه شرایط واگذاری محقق نشد، این اتفاق صورت نگرفت.
وی تاکید کرد: اصلح این است که دلسوزان فرهنگ و هنر استان و کسانی که دغدغه این موضوع را دارند، به جای اینکه به فکر تشکیلات جایگزینی چون دانشکده فرهنگ و هنر که با این مصوبه شورای عالی اداری کشور مواجه شد، مانند سایر استانها پیگیر ایجاد و اجرای دانشکده هنر در ذیل دانشگاه های مادر چون دانشگاه رازی باشند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه  افزود: ۶۰۰ مرکز در کشور مشمول مصوبه شورای عالی اداری  شدند و این مرکز نیز یکی از این مراکز است.
این مسئول ادامه داد: در کنار مرکز فرهنگ و هنر، مرکز میراث بیستون میراث فرهنگی، مرکز بنیاد شهید، مرکز دادگستری و…از دیگر مراکزی است که بنابر مصوبه مذکور تعطیل شده اند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*