• امروز : یکشنبه - ۱۲ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 4 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Sunday - 3 July - 2022

دلسوزان فرهنگ و هنر پیگیر ایجاد دانشکده هنر در دانشگاه رازی باشند

  • کد خبر : 8609
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵
دلسوزان فرهنگ و هنر پیگیر ایجاد دانشکده هنر در دانشگاه رازی باشند

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بر لزوم پیگیری دانشکده هنر در این استان تاکید کرد./مرصادنیوز بهرام فاضلی زاد  در خصوص فعالیت دانشکده علمی و کاربردی فرهنگ و هنر اظهار داشت: مصوبه شورای عالی اداری که یک مصوبه کشوری است که در این مورد اجرا شده است.مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بر لزوم پیگیری دانشکده هنر در این استان تاکید کرد./مرصادنیوز

بهرام فاضلی زاد  در خصوص فعالیت دانشکده علمی و کاربردی فرهنگ و هنر اظهار داشت: مصوبه شورای عالی اداری که یک مصوبه کشوری است که در این مورد اجرا شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: طبق مصوبه مذکور باید تمام دانشکده های زیرمجموعه وزارت خانه های دولتی یا تعطیل و یا به بخش خصوصی واگذار می شدند.
این مسئول بیان داشت: مصوبه شورای عالی اداری یک مصوبه کشوری است و استان اختیاری برای اجرای آن ندارد.
فاضلی زاد در پاسخ به اینکه چرا روند خصوصی سازی برای این دانشکده اجرا نشده است، گفت: واجدالشرایطی برای این موضوع وجود نداشت و تنها یک مورد متقاضی در این زمینه داشتیم که به دلیل اینکه شرایط واگذاری محقق نشد، این اتفاق صورت نگرفت.
وی تاکید کرد: اصلح این است که دلسوزان فرهنگ و هنر استان و کسانی که دغدغه این موضوع را دارند، به جای اینکه به فکر تشکیلات جایگزینی چون دانشکده فرهنگ و هنر که با این مصوبه شورای عالی اداری کشور مواجه شد، مانند سایر استانها پیگیر ایجاد و اجرای دانشکده هنر در ذیل دانشگاه های مادر چون دانشگاه رازی باشند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه  افزود: ۶۰۰ مرکز در کشور مشمول مصوبه شورای عالی اداری  شدند و این مرکز نیز یکی از این مراکز است.
این مسئول ادامه داد: در کنار مرکز فرهنگ و هنر، مرکز میراث بیستون میراث فرهنگی، مرکز بنیاد شهید، مرکز دادگستری و…از دیگر مراکزی است که بنابر مصوبه مذکور تعطیل شده اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8609
  • 314 بازدید

برچسب ها