• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

دمای هوای کرمانشاه چهار درجه گرم می‌شود

  • کد خبر : 10966
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷
دمای هوای کرمانشاه چهار درجه گرم می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز ، معاون هواشناسی استان کرمانشاه از افزایش سه تا چهار درجه‌ای دمای هوای در تعطیلات پیش رو و پس از آن خبر داد. علی محمد زوراوند روز پنجشنبه اظهار داشت: حداکثر دمای امروز شهر کرمانشاه به ۳۵ درجه بالای صفر رسید اما روند افزایش دما از فردا (جمعه) آغاز و تا اواسط هفته […]

به گزارش پاتاق نیوز ، معاون هواشناسی استان کرمانشاه از افزایش سه تا چهار درجه‌ای دمای هوای در تعطیلات پیش رو و پس از آن خبر داد.

علی محمد زوراوند روز پنجشنبه اظهار داشت: حداکثر دمای امروز شهر کرمانشاه به ۳۵ درجه بالای صفر رسید اما روند افزایش دما از فردا (جمعه) آغاز و تا اواسط هفته آینده ادامه می یابد.

وی یادآوری کرد: براین اساس اهالی شهر کرمانشاه فردا (جمعه) دمای ۳۷ درجه و روز شنبه را نیز دمای ۳۸ درجه را تجربه خواهند کرد، ضمن اینکه انتظار می رود برای یکشنبه نیز دمای هوا به ۳۹ و حتی ۴۰ درجه نیز برسد.

زوراوند ادامه داد: دمای امشب و فرداشب کرمانشاه در خنک ترین حالت به ۱۷ و برای شنبه شب به ۱۸ درجه بالای صفر خواهد رسید.

معاون هواشناسی استان کرمانشاه همچنین با اشاره به روند افزاشی دما در همه شهرهای استان طی روزهای آتی، گفت: انتظار می رود فردا شهر سومار با ۴۲ و قصرشیرین با ۴۱ درجه گرمترین نقاط استان باشند، ضمن اینکه دمای هوا در شهرهای ازگله، سرپل ذهاب نیز به ۴۰ درجه خواهد رسید.

وی خنک ترین شهرهای استان در طول ساعات روز فردا را اسلام آبادغرب، پاوه، سنقروکلیایی، گهواره، گواور و کرندغرب با حداکثر دمای ۳۵ درجه عنوان کرد و گفت: در طول شب نیز حمیل و سنقروکلیایی با دمای حداکثر ۱۵ درجه خنک ترین نقاط استان هستند.

زوراوند در پایان گفت: هوای استان تا اواسط هفته آینده صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد و گاهی افزایش ابر خواهد بود. 

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10966
  • 158 بازدید

برچسب ها