موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 12412
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
  • 20 بازدید
دمای هوای کرمانشاه کاهش می‌یابد

دمای هوای کرمانشاه کاهش می‌یابد

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در پایان هفته جاری به شکل نسبی شاهد کاهش دما و خنک‌تر شدن هوا در نقاط مختلف استان خواهیم بود. شهناز حق‌پرست در خصوص وضعیت آب و هوای استان طی هفته جاری، اظهار داشت: هوای استان تا روز سه شنبه غالبا صاف گاهی اوقات همراه […]

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در پایان هفته جاری به شکل نسبی شاهد کاهش دما و خنک‌تر شدن هوا در نقاط مختلف استان خواهیم بود.

شهناز حق‌پرست در خصوص وضعیت آب و هوای استان طی هفته جاری، اظهار داشت: هوای استان تا روز سه شنبه غالبا صاف گاهی اوقات همراه با وزش باد خواهد بود.

وی ادامه داد: از روز چهارشنبه تا پایان هفته به دلیل تقویت شرایط ناپایدار در جو منطقه در بعضی ساعات علاوه بر وزش باد و افزایش ابر ممکن است در پاره‌ای نقاط از نیمه شمالی استان شاهد رگبار موقت و پراکنده باران هم باشیم.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از نظر وضعیت دمایی دمای هوای روزانه تا روز چهارشنبه تغییر چندانی نخواهد داشت، اما در روز پنجشنبه به شکل نسبی شاهد کاهش دما و خنک‌تر شدن هوا در نقاط مختلف استان خواهیم بود.

وی دمای هوای کرمانشاه طی ۲۴ ساعت گذشته را بین حداقل ۱۲ و حداکثر ۳۳ درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و افزود: در این بازده زمانی سومار با بیشینه دمای ۴۲ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقطه استان و شهرستان کنگاور هم با کمینه دمای هشت درجه سانتی‌گراد به‌عنوان خنک‌ترین نقطه استان گزارش و به ثبت رسیده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*