• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021

دوربین مداربسته در خیابان “گمرک” کرمانشاه نصب شده است

  • کد خبر : 6680
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
دوربین مداربسته در خیابان “گمرک” کرمانشاه نصب شده است

به گزارش پاتاق نیوز، داریوش جودکی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه هدف از اجرای این طرح را شناسایی افراد متخلف و اخلالگر در بازار ارزاعلام کرد و گفت:: مانور مبارزه با اخلال‌گران بازار ارز کرمانشاه نیزبا همکاری دادستانی، نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی و سایر مراجع نظارتی برگزار شد. جودکی از دستگیری شش فرد متخلف در زمینه […]

به گزارش پاتاق نیوز، داریوش جودکی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه هدف از اجرای این طرح را شناسایی افراد متخلف و اخلالگر در بازار ارزاعلام کرد و گفت:: مانور مبارزه با اخلال‌گران بازار ارز کرمانشاه نیزبا همکاری دادستانی، نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی و سایر مراجع نظارتی برگزار شد.
جودکی از دستگیری شش فرد متخلف در زمینه خرید و فروش ارز خبر داد و افزود: برخورد با سایر دلالان بازار ارز همچنان ادامه دارد.
به گفته این مسئول، عمده افراد متخلفی که در این زمینه فعالیت دارند در محدوده میدان آزادی و انتهای خیابان گمرک هستند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه تصریح کرد: با هرگونه تجمع مجدد دلالان ارز در این محدوده به شدت برخورد می‌شود وبنر هشدار ممنوعیت خرید و فروش ارز در این محدوده نیز نصب شده است.
وی ادامه داد: برای افرادی که در این زمینه فعالیت داشته باشند، بر اساس قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مجازات شامل حبس و جزای نقدی در نظر گرفته خواهد شد.
براساس قانون هرگونه معاملات ارز صرفا باید از طریق صرافی‌های مجاز انجام شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6680
  • 230 بازدید

برچسب ها