• امروز : چهارشنبه - ۶ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 26 January - 2022

دوره‌ی یک‌روزه مربیان « سرود » کرمانشاهی

  • کد خبر : 7685
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
دوره‌ی یک‌روزه مربیان « سرود » کرمانشاهی

به گزارش پاتاق نیوز، با برگزاری دوره یک روزه «سرود»، مربیان علاقه‌مند با شیوه‌های علمی و نظری این هنر آشنا می‌شوند. فرایند محور بودن فعالیت سرود و همچنین، لزوم شناساندن نمونه‌ها و الگوهای مناسب در این زمینه به کودکان و نوجوانان، کانون پرورش فکری را بر آن داشته است تا با تشکیل انجمن های سرود، مجالی را فراهم […]

به گزارش پاتاق نیوز، با برگزاری دوره یک روزه «سرود»، مربیان علاقه‌مند با شیوه‌های علمی و نظری این هنر آشنا می‌شوند.

فرایند محور بودن فعالیت سرود و همچنین، لزوم شناساندن نمونه‌ها و الگوهای مناسب در این زمینه به کودکان و نوجوانان، کانون پرورش فکری را بر آن داشته است تا با تشکیل انجمن های سرود، مجالی را فراهم کند تا اعضای کانون در کنار فعالان این حوزه، بتوانند بیشتر با این هنر آشنا شوند.

 بر همین اساس،برای دستیابی  به این هدف، واحد هنری کانون استان کرمانشاه با همکاری واحد آموزش و پژوهش کانون کشور، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش سرود ویژه مربیان کرده است.

این دوره ها از سال گذشته در بسیاری استان‌ها با هدف توانمندسازی مربیان علاقه‌مند به فعالیت سرود که تجربه انجام این فعالیت را داشته اند، برگزار شده است، تا ضمن تشکیل گروه‌های سرود، این انجمن‌ها در کانون نیز رونق پیدا کنند.

مدرس این دوره‌، «سهیل مطیعا»، آهنگساز، نوازنده و مدرس موسیقی است.

این دوره آموزش ۱۲ ساعته، از روز یکشنبه ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۸ ، با حضور ۲۴ مربی علاقمند استان کرمانشاه و در مرکز شماره ۲  کانون پرورش فکری شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7685
  • 340 بازدید

برچسب ها