• امروز : شنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Saturday - 29 January - 2022

دومین جشنواره ملی پویا نمایی در کرمانشاه

  • کد خبر : 7367
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۰۳
دومین جشنواره ملی پویا نمایی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، در هفته فرهنگی کرمانشاه که از ۱۵ تیر آغاز شده و تا ۲۰ تیر ادامه دارد، هنرمندان محبوب و برنامه سازان حوزه کودک و نوجوان در بیش از ۱۰ شهرستان و بویژه مناطق زلزله زده استان برنامه‌های شاد و متنوعی را اجرا می‌کنند.  همچنین در این جشنواره ۶ کارگاه و پنل آموزشی […]

به گزارش پاتاق نیوز، در هفته فرهنگی کرمانشاه که از ۱۵ تیر آغاز شده و تا ۲۰ تیر ادامه دارد، هنرمندان محبوب و برنامه سازان حوزه کودک و نوجوان در بیش از ۱۰ شهرستان و بویژه مناطق زلزله زده استان برنامه‌های شاد و متنوعی را اجرا می‌کنند. 
همچنین در این جشنواره ۶ کارگاه و پنل آموزشی با حضور استادان و صاحب نظران حوزه هنر و صنعت انیمیشن و برنامه‌های عروسکی صدا و سیما برگزار می گردد.
هزار و ۵۳۰ اثر در بخش‌های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که از این تعداد ۹۴۲ اثر به بخش خصوصی ، ۲۲۹ اثر از تولیدات شبکه‌های استانی، ۱۱۳ اثر متعلق به مرکز صبا ، بسیج سازمان و شبکه‌های سیما و ۱۶۲ اثر از نهاد‌ها و انجمن‌های تخصصی اختصاص یافنه است.
برگزاری کارگاه‌های آموزشی و کمیسیون‌های تخصصی ، بازدید از یادمان مرصاد ، اجرای برنامه‌های عروسکی ، شادی پیمایی و گردش در شهر از دیگر برنامه‌های این جشنواره سه روزه است. 
دومین جشنواره ملی پویا نمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران از سه شنبه ۱۸ تیر با حضور ۳۵۵ اثر از سراسر کشور در تالار انتظار کرمانشاه آغاز شده و تا ۲۰ تیر ماه ادامه دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7367
  • 242 بازدید

برچسب ها