• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

دومین جلسه کارگروه سرویس حمل و نقل دانش آموزی کرمانشاه

  • کد خبر : 8359
  • ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
دومین جلسه کارگروه سرویس حمل و نقل دانش آموزی کرمانشاه

  به گزارش پاتاق نیوز، دومین جلسه کارگروه ماده ۱۸سرویس حمل و نقل دانش آموزی با حضور مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه و کارشناس انجمن اولیاء و مربیان تشکیل شد. دکتر یزدانپناه با تقدیر از زحمات اعضای کارگروه و اعلام رضایت از عملکرد مثبت سازمان تاکسیرانی در سال گذشته […]

  به گزارش پاتاق نیوز، دومین جلسه کارگروه ماده ۱۸سرویس حمل و نقل دانش آموزی با حضور مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه و کارشناس انجمن اولیاء و مربیان تشکیل شد.

دکتر یزدانپناه با تقدیر از زحمات اعضای کارگروه و اعلام رضایت از عملکرد مثبت سازمان تاکسیرانی در سال گذشته افزود: هدف از تشکیل این جلسه مشارکت نهادهای مرتبط برای ساماندهی سرویس مدارس و تامین بموقع نیازهای سرویس مدارس و رفع دغدغه اولیای دانش آموزان قبل از آغاز سال تحصیلی ۹۸/۹۹ است.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی با بیان این که یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌های اولیای دانش آموزان بحث سرویس مدارس است، تصریح کرد: استفاده از رانندگان صلاحیت دار و خودروهای مناسب و استاندارد از اولویت‌های اساسی سازمان تاکسیرانی بوده که در این جهت تمام ظرفیت خود را به کار خواهیم بست تا بتوانیم اولیاء دانش آموزان کمترین دغدغه در زمینه جابجایی دانش آموزان داشته باشند .
وی افزود: اعضای کار گروه ماده ۱۸ دانش آموزی در بحث سرویس مدرسه ۲ هدف را دنبال می کند که یکی بحث تامین نیازهای سرویس مدارس و دیگری بحث کنترل و پیشگیری ازآسیب های اجتماعی احتمالی  در سرویس های مدراس است.
سلیمانی گفت: تمهیدات و مقدمات لازم برای حمل و نقل دانش آموزان در سال تحصیلی جدید فراهم شده و کار ساماندهی و ثبت نام سرویس مدارس مبتنی بر سامانه پایش ناوگان دانش آموزی ، در قالب ستاد ساماندهی سرویس مدارس در شهر کرمانشاه شروع شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8359
  • 233 بازدید

برچسب ها