• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه:

دومین دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان «شهدا» به‌زودی نصب می‌شود

  • کد خبر : 13768
  • ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶
دومین دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان «شهدا» به‌زودی نصب می‌شود
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه از نصب دومین دستگاه اکسیژن‌ساز ویژه بیماران کرونایی بزودی در بیمارستان شهدای کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پاتاق نیوز، میثم حجتی‌پور، مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه امروز پس از بازدید از بخش بیماران کرونایی بیمارستان شهدا و در نشست بحران این مدیریت با اشاره به شیوع گسترده بیماری کرونا و افزایش مبتلایان به این بیماری فراگیر، از نصب دومین دستگاه اکسیژن‌ساز در بیمارستان شهدا در آینده نزدیک خبر داد.

حجتی‌پور با بیان اینکه ویروس کرونا در مقایسه با گذشته گسترده‌تر و پرخطرتر شده است از مردم خواست با توجه به نبود دارو و واکسن قطعی آن تاکنون؛ برای این بیماری، به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و مقوله پیشگیری، توجه بیشتری کنند.

وی با قدردانی از همه کارکنان حوزه درمان از جمله کادر درمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان، آنان را فرزندان لایق و پرافتخار کشور نامید.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه همچنین از ارائه مزایای انگیزشی به کادر درمان و مجاهدان مقابله با کرونا در این مدیریت تا پایان بحران کرونا خبر داد.

گفتنی است، در این نشست مواردی مانند مشکلات موجود در بخش کرونای بیمارستان شهدا و آخرین وضعیت طرح توسعه اورژانس این بیمارستان (به مساحت هزار و ۷۰۰ مترمربع) مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم گیری‌های لازم انجام شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13768
  • 554 بازدید