• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

دومین سالگرد تاسیس مرکز توانبخشی و آموزش استثنایی مرحوم مهندس شهرام دولتشاهی

  • کد خبر : 8915
  • ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
دومین سالگرد تاسیس مرکز توانبخشی و آموزش استثنایی مرحوم مهندس شهرام دولتشاهی

به گزارش پاتاق نیوز، برای دومین سال از خانواده مرحوم شهرام دولتشاهی برای تاسیس مرکز توانبخشی و آموزش استثنایی مرحوم مهندس شهرام دولتشاهی تجلیل شد.در این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش استان جمعی از معاونین وی و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز حضور داشتند.یزدانپناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در این مراسم اظهار داشت: به […]

به گزارش پاتاق نیوز، برای دومین سال از خانواده مرحوم شهرام دولتشاهی برای تاسیس مرکز توانبخشی و آموزش استثنایی مرحوم مهندس شهرام دولتشاهی تجلیل شد.
در این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش استان جمعی از معاونین وی و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز حضور داشتند.
یزدانپناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در این مراسم اظهار داشت: به همت خیرین امروز با گذشت ۲سال از زلزله سرپل‌ذهاب در حدود ۲۱۰ مدرسه ساخته‌ایم.
وی با اشاره به همراهی خیران در ساخت و ساز مدارس افزود: تاریخ کارهای خیر و نیک را ماندگار خواهد کرد و تا ابد نام نیک خیرین خواهد ماند.
وی ادامه داد: برخی خیرین علاقمند به ساخت مجموعه‌های آموزشی هستند که در زلزله پای کار آمدند و به مجموعه های مدرسه ساز کمک دادند.
یزدان‌پناه با تشکر از خانواده خیر دولتشاهی که در تاسیس مرکز توانبخشی و آموزش استثنایی مرحوم شهرام دولتشاهی سنگ تمام گذاشتند افزود: از نکات جالب توجه در تاسیس این مرکز تاکید خانواده دولتشاهی بر مختص معلولین بودن این مدرسه بود که در جای خود اقدامی قابل تحسین است.
در پایان این مراسم از خانم فروغ اسماعیلی مادر و مهندس بهرام دولتشاهی برادر مرحوم شهرام دولتشاهی به پاس همراهی و حمایت در ساخت و ساز مراکز آموزشی تجلیل شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8915
  • 634 بازدید

برچسب ها