• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

دو نفر دیگر قربانی ویروس کرونا شدند

  • کد خبر : 11696
  • ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
دو نفر دیگر قربانی ویروس کرونا شدند

به گزارش پاتاق نیوز، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۲۳ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۳۷۳۷ نفر رسید. وی افزود: هم اکنون ۲۱۴ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند. […]

به گزارش پاتاق نیوز، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۲۳ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۳۷۳۷ نفر رسید.

وی افزود: هم اکنون ۲۱۴ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

محمدی در ادامه گفت: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان دو نفر است که مربوط به شهرستان کرمانشاه می باشد.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۵۴۱ نفر رسید.

وی افزود: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۱۱۷۷ نفر بستری و ۱۰۴۳۸ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

محمدی در پابان گفت: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۵۴ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11696
  • 122 بازدید

برچسب ها