• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه با تمام توان در حال خدمت به جامعه شهروندی است

  • کد خبر : 12601
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه با تمام توان در حال خدمت به جامعه شهروندی است

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شایعه حضور دکتر طلوعی در مناطق شهرداری تهران را تکذیب کرد. امیررضا همایون دولتشاهی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص شایعه حضور دکتر طلوعی در شهرداری یکی از مناطق تهران اظهار داشت: حضور […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شایعه حضور دکتر طلوعی در مناطق شهرداری تهران را تکذیب کرد.

امیررضا همایون دولتشاهی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص شایعه حضور دکتر طلوعی در شهرداری یکی از مناطق تهران اظهار داشت: حضور دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه در یکی از مناطق شهرداری تهران را تکذیب میکنیم و دکتر طلوعی همچنان با تمام توان در حال خدمت رسانی به شهروندان کرمانشاهی در راس مدیریت شهری کرمانشاه حضور دارد.

وی افزود: شهردار با جدیدت تمام پیگیر پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و خدماتی در شهر کرمانشاه است.

همایون دولتشاهی با اشاره به مشکلات اقتصادی و مالی مجموعه شهرداری‌ها در کل کشور، تصریح کرد: علی‌رغم وجود مشکلات اقتصادی در حوزه مدیریت شهری در سطح کلان کشور دکتر طلوعی با حمایت و پشتوانه شهروندان کرمانشاهی و نیز تعامل مناسب با شورای اسلامی شهر و مجموعه استانداری با قدرت پیگیر حل مشکلات شهری و پیشبرد امور خدمت مناسب و باکیفیت به شهروندان است.

مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری گفت: همدلی مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر و نیز همشهریان به عنوان یک پشتوانه محکم برای شهردار کرمانشاه، نقش مهمی در رشد و توسعه شهر کرمانشاه خواهد داشت و انگیزه‌ای دوچندان را برای تلاش شبانه‌روزی خدمتگزاران به مردم فهیم کرمانشاه در مجموعه مدیریت شهری را ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: جا دارد از اصحاب رسانه که در پوشش و انعکاس فعالیت‌ها و اخبار شهرداری همواره یار و یاور مجموعه مدیریت شهری بوده و هستند کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم و همچنین از خبرنگاران صدیق و پرتلاش که بیانگر مطالبات بر حق شهروندان برای داشتن شهری پویا و توسعه یافته هستند سپاسگزاریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12601
  • 100 بازدید

برچسب ها