• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022
صبح امروز؛

دیدار نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری

  • کد خبر : 14285
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷
دیدار نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری
کرمانشاه- صبح امروز دکتر محمد رشیدی در دیدار با مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور ضمن قدردانی از عملکرد این صندوق به خاطر برنامه و فعالیت های اخیر آن، گفت: عملکرد صندوق بویژه در حوزه طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان جای تقدیر دارد.

وی با تشریح راهکارها و برنامه هایی برای متناسب سازی فعالیت شرکت ها و صنایع تولیدی زیرمجموعه این صندوق با برنامه های جهش تولید، از مدیرعامل این صندوق خواست تا در فرصتی مناسب در جلسه کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس شرکت کند.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم تجهیز «خانه های امید» در استان گفت: کرمانشاه به خانه های امید بیشتری نیاز دارد و امیدواریم در این زمینه شاهد همکاری صندوق بازنشستگی کشور باشیم.

در این دیدار افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور نیز ضمن ارائه گزارشی در خصوص عملکرد این صندوق، به تشریح چگونگی طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری پرداخته و در خصوص تقسیم عادلانه حقوق و مطالبی را ارائه کرد.

وی همچنین به تشریح فعالیت سامانه شفافیت شرکت های زیرمجموعه این صندوق پرداخت و افزود: در حال حاضر تمام فعالیت شرکت های تولیدی در راستای جهش تولید دارای شاخص بوده و بصورت شفاف در سایت در دسترس عموم قرار دارد.

افتخاری همچنین برای تجهیز خانه های امید در شهر کرمانشاه و ایجاد خانه های جدید قول مساعد داد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14285
  • 910 بازدید