• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

ذخیره سازی گندم مورد نیاز کشور

  • کد خبر : 8855
  • ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
ذخیره سازی گندم مورد نیاز کشور

به گزارش پاتاق نیوز، قائم مقام مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران گفت: گندم مورد نیاز کشور ذخیره‌سازی شده ‌و مشکلی در تأمین گندم مورد نیاز وجود ندارد. حسن حنان ظهر امروز در بازدید از شرکت غله استان کرمانشاه اظهار داشت: با برنامه‌ریزی مناسب گندم مورد نیاز کشور ذخیره‌سازی شده و مشکلی در تأمین […]

به گزارش پاتاق نیوز، قائم مقام مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران گفت: گندم مورد نیاز کشور ذخیره‌سازی شده ‌و مشکلی در تأمین گندم مورد نیاز وجود ندارد.

حسن حنان ظهر امروز در بازدید از شرکت غله استان کرمانشاه اظهار داشت: با برنامه‌ریزی مناسب گندم مورد نیاز کشور ذخیره‌سازی شده و مشکلی در تأمین نان مورد نیاز مردم وجود ندارد.

قائم مقام مدیرعامل و معاون بازرگانی داخلی شرکت مادر تخصصی دولتی ایران عنوان کرد: یک میلیون و ۷۰۰ هزار تن گندم خرید داخل در ۶ ماه اول سال برای متعادل کردن موجودی استان‌ها در کشور حمل و جابه‌جا شده است.

حنان گفت: در فصل زراعی گذشته بیش از ۸ میلیون تن گندم از کشاورزان سراسر کشور خریداری شد که از این میزان سهم استان کرمانشاه ۵۴۶ هزار تن بود و استان کرمانشاه توانست به رتبه پنجم کشور در خرید تضمینی گندم دست پیدا کند.

وی با اشاره به پرداخت ۲۵ هزار میلیارد تومان، یارانه آرد و نان در سال توسط دولت افزود: برخورد با متخلفان و بستن تمامی روزنه‌های فساد از اولویت‌های اصلی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران است و تمامی همکاران در ادارات کل غله استان‌ها نیز باید همواره به این موضوع توجه ویژه داشته باشند. 

ماشاءالله ارویسی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه نیز در این بازدید گفت: بر اساس برنامه حمل ابلاغی از شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران از ابتدای سال تاکنون بیش از  216 هزار تن گندم از کرمانشاه به سایر استان‌ها حمل شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8855
  • 282 بازدید

برچسب ها