• امروز : سه شنبه - ۴ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Tuesday - 26 October - 2021
عضو هیئت رئیسه مجلس:

“رئیسی” مدیری پاکدست و باصداقت است / دولت مدیریت غلط ‌زندگی مردم را مخدوش کرد‌

  • کد خبر : 17599
  • ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
“رئیسی” مدیری پاکدست و باصداقت است / دولت مدیریت غلط ‌زندگی مردم را مخدوش کرد‌
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر رای یک ستون برای نظام و انقلاب است، گفت: "آیت‌الله رئیسی" مدیری پاکدست و باصداقت است.

به گزارش پاتاق نیوز، محمد رشیدی شامگاه سه‌شنبه در جمع حامیان آیت‌الله رئیسی در کاشان، با بیان اینکه دنیا در نیم قرن گذشته به دو قطب غرب و شرق تبدیل شده بود، اظهار داشت: گفتمانی از دل قرآن و عترت به رهبری به امام راحل برخاسته بود و مردم را گرداگرد خداوند جمع کرده بود.

وی با بیان اینکه مردم از آنجا که وابسته به عترت بودند، جذب این گفتمان شدند، افزود: در یک مدت بسیار کوتاهی این انقلاب به پیروزی رسید به نحوی که خود این به ثمر نشستن در مدت زمان کوتاه از اعجاز الهی بود و از سوی دیگر به دست فردی اتفاق افتاد که هیچ قدرت مادی نداشت.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی مبانی غرب و شرق دستخوش تأثیر قرار گرفت، ابراز داشت: این موضوع باعث شد که جنگ تحمیلی علیه ایران آغاز شود اما مردم ایران به پشتوانه این انقلاب و اعجاز الهی عقب ننشستند و فتح خرمشهرهایی را انجام دادند.

وی با بیان اینکه دشمن ناامید از جنگ سخت رو به جنگ نرم و تقویت نفوذ در کشور آورد، گفت: از طرف دیگر محاصره اقتصادی و تحریم‌ها مطرح بود تا با این دو لبه قیچی انقلاب اسلامی را از بین ببرند و بدون شک اگر رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب نبود این هدف دشمن محقق می‌شد.

رشیدی با بیان اینکه نفوذ بسیار عمیق بوده و هست، تصریح کرد: این گفتمان اصیل جوانانی را پرورش داد که انقلاب را در سطح منطقه و جهان گسترش داده است به نحوی که جبهه‌ای به نام جبهه مقاومت ایجاد شده و این فضا حاصل اقتدار انقلاب اسلامی در منطقه است.

وی با بیان اینکه غرب و آمریکا و همپیمانان آنان به نتیجه رسیدند این تحریم‌ها نیز اثربخش نبوده است، تأکید کرد: دشمن به این نتیجه رسیده که باید از سمت تعامل وارد شد چراکه تصور می‌کردند با ترور دانشمندان هسته‌ای و یا خرابکاری در نطنز جمهوری اسلامی تضعیف می‌شود اما امروز اینها در مقام انعال هستند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن هنوز به انزوای مردم و فاصله دادن آنان از انقلاب امیدوار هستند، افزود: بر این اساس تمام تلاش خود را به کار گرفتند اما اگر مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشیم دشمن در زمینه ضربه زدن به نظام از درب تعامل وارد می‌شود.

وی با بیان اینکه حرف اول و آخر رهبر معظم انقلاب اسلامی مشارکت حداکثری است، ابراز داشت: امیدواریم این مشارکت حداکثری با انتخاب فرد اصلح همراه باشد؛ مملکت صاحب دارد و مدیریت رهبر معظم انقلاب با وجود تمامی فتنه‌ها باعث شده است تا توطئه دشمنان خنثی شود.

رشیدی با بیان اینکه لازم است مردم برای مشارکت حداکثری رو در رو با دیگران صحبت کنند، گفت: مردم واقعا درد دارند و مشکلات معیشتی مردم را نگران کرده است به نحوی که برخی افراد برای کمک به دفتر ما مراجعه می‌کنند واقعا نیازمند و در عین جال آبرومند هستند.

وی با بیان اینکه مدیریت غلط دولت زندگی مردم را مخدوش کرده است، تصریح کرد: هر رأی یک ستون پشت انقلاب و ایران و یک تیر به قلب و چشم دشمنان این ملت است؛ از طرفی مردم حساس شدند چراکه هر کاندیدایی آمد وعده‌ای داد و متأسفانه عمل نکرد و بر همین اساس تبیین کاندیدای اصلح از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم در سال ۹۸ مجلسی انقلابی از صندوق‌های رأی بیرون آوردند، تأکید کرد: برای اولین بار مجلس ۳۲هزار میلیارد تومان بودجه را به سمت تولید و اشتغال سوق داد و بیشترین این بودجه نیز به بخش کشاورزی اختصاص داده شد.

وی با بیان اینکه نزدیک به ۵۰هزار میلیارد تومان اعتبار به حوزه کشاورزی اختصاص پیدا کرده است، افزود: ۲۴هزار میلیارد تومان در زمینه محرومیت‌زدایی از سوی مجلس اختصاص پیدا کرده است و هیچ مجلسی دغدغه‌مندتر از مجلس فعلی در راستای تحقق رهبر معظم انقلاب در طول تاریخ ادوار مجلس عمل نکرد.

رشیدی با بیان اینکه این مجلس منتظر یک انتخاب اصلح در قوه مجریه است، ابراز داشت: کسی که می‌خواهد رئیس جمهور باشد باید از جنس مردم باشد؛ آیت‌الله رئیسی دلسوز مردم است چراکه درد مردم را می‌بیند و وارد میدان شد و این موضوع مورد تأکید آیات و روایات نیز است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور نباید حتما اقتصاددان باشد، تصریح کرد: رئیس جمهور باید مدیر پاکدست و باصداقت باشد و این صفات در ایت‌الله رئیسی است و آبروی خود را به میدان آورده است و ما نیز باید آبروی خود را به میدان بیاوریم؛ همه مردم انقلابی و دلسوز کشور هستند و لازم است این گفتمان را توسعه دهیم و محدود به حزب نکنیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی پرچم دار مبارزه با فساد است، تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب تأکید کردند باید رئیس جمهور در راستای عدالت اجتماعی حرکت کند و آیت‌الله رئیسی در طول این مدت به سمت عدالت اجتماعی حرکت کرده است.

وی حمایت از تولید ملی را از معیارهای انتخاب فرد اصلح دانست و افزود: آیت‌الله رئیسی در تمامی سفرهای استانی با تولیدکنندگان و کارآفرینان جلسه برگزار کرده است و این موضوع نشان از دغدغه وی نسبت به تولید ملی است و آیت‌الله رئیسی به پشتوانه حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌توانند دغدغه و مشکلات مردم را برطرف کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17599
  • 86 بازدید