• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

“رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ” منصوب شد

  • کد خبر : 5826
  • ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
“رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ” منصوب شد

به گزارش پاتاق نیوز، دکتر امینی سامان متولد ۱۳۴۶ می باشد که دوره پزشکی عمومی و تخصصی خود در رشته بیهوشی را در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گذرانیده است. وی از سال ۱۳۸۵ به عنوان همکار آموزشی و از سال ۱۳۹۳ به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه مشغول به فعالیت شده است. دکتر امینی سامان […]

به گزارش پاتاق نیوز، دکتر امینی سامان متولد ۱۳۴۶ می باشد که دوره پزشکی عمومی و تخصصی خود در رشته بیهوشی را در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گذرانیده است.

وی از سال ۱۳۸۵ به عنوان همکار آموزشی و از سال ۱۳۹۳ به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه مشغول به فعالیت شده است.
دکتر امینی سامان که ۶ سال سابقه ریاست بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب را در پرونده کاری خود دارد، با دارا بودن ۲ دوره سابقه مدیر گروهی هم اینک نیز به عنوان مدیر گروه بیهوشی دانشکده پزشکی فعالیت می کند. 
دکتر مرادی همچنین با اهداء لوحی بدین شرح از زحمات دکتر بهنام رضا مخصوصی که پیشتر مسئولیت فوق را برعهده داشته است تقدیر کرد:

جناب آقای دکتر بهنام رضا مخصوصی
خدمت درعرصه ارزشمند سلامت و مراکز دانشگاهی نعمت گرانقدر پروردگار است که به برخی از بندگان خود عطا می فرمایند . امیدوارم خداوند بزرگ توفیق بهره مندی از این بازه زمانی را به بهترین شکل ممکن در جهت رضایت خالق و خرسندی مخلوق به همه ما ارزانی دارد.
بدینوسیله برخود لازم می دانم از تمامی تلاشهای بی شائبه و صادقانه جنابعالی در مدت تصدی ریاست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) با تشویق کتبی درج در پرونده پرسنلی تقدیر نموده و امیدوارم همواره موفق ومؤید باشید.

                                                                                                دکتر محمودرضا مرادی

    رئیس دانشگاه

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5826
  • 493 بازدید

برچسب ها