• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه:

راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه به صورت موتوری و خودرویی برگزار می‌شود

  • کد خبر : 15855
  • ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه به صورت موتوری و خودرویی برگزار می‌شود
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اعلام کرد که به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در کرمانشاه به صورت موتوری و خودرویی برگزار می‌شود.

به گزارش پاتاق نیوز، عباس سروری روز پنجشنبه در نشست شورای اداری استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران هدیه الهی در پرحادثه ترین قرن تاریخ بود که منجر به ایجاد جمهوری اسلامی ایران شد.

وی افزود: باوجود اینکه جمهوری اسلامی تمام معادلات اسکتبار را به هم زده برای مردم مستضعف جهان امیدآفرین است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه عنوان کرد: با توجه به جایگاه ویژه انقلاب اسلامی ایران برنامه های دهه فجر را باید به شکلی اجرا کنیم که برای تمام محور مقاومت و مستضعفان امیدآفرین باشد.

سروری افزود: امروز در حالی که تمام دنیای صهیونیست به دنبال ضربه زدن به اسلام است، جمهوری اسلامی ایران پرچم دفاع از اسلام را به دست گرفته است.

وی به برنامه‌های گرامیداشت دهه مبارک فجر در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: دستورالعمل ها و برنامه های لازم این ایام که در کارگروه های تخصصی به تصویب رسیده در اختیارات ادارات قرار دارد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه عنوان کرد: برنامه های دهه مبارک فجر با قدرت و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

سروری گفت: در تمام برنامه ها موضوع گام دوم انقلاب پیگیری خواهد شد و شعار سال (جهش تولید) نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه برنامه های دهه فجر امسال «مسجد و محله محور» است، ادامه داد: تمام مساجدی که محور هستند در آنها برنامه های ویژه ای برگزار خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه اظهارداشت: مسابقات فرهنگی هم در ادارات استان برگزار می شود که از طریق رسانه ها به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

سروری اعلام کرد: روز ۱۲ بهمن ماه رژه ویژه موتورسواران که مسوولیت آن را ارتش بر عهده دارد از میدان فرودگاه تا مزار شهدا برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۱۳ فروردین ماه همایشی با موضوع کارگری برگزار خواهیم کرد، گفت: در روز ۱۵ بهمن نیز برنامه هایی با توجه به ولادت حضرت زهرا (س) در زمینه بزرگداشت نقش بانوان در انقلاب اسلامی برگزار می کنیم.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه با بیان اینکه ویزیت رایگان، آزادی زندانیان و رزمایش بیت المقدس سپاه از دیگر برنامه های دهه فجر است، اظهارداشت: در یوم الله ۲۲ بهمن ارتش و سپاه، نورافشانی شب پیروزی انقلاب در چند نقطه از شهر کرمانشاه و شهرستان ها را انجام می دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15855
  • 102 بازدید