• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021

راه‌اندازی یک موکب با عنوان «کتاب حسینی» در مرز خسروی

  • کد خبر : 8586
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۱۸
راه‌اندازی یک موکب با عنوان «کتاب حسینی» در مرز خسروی

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه از راه‌اندازی یک عدد موکب با عنوان «کتاب حسینی» در مرز خسروی خبر داد.معصومه حسنی‌خونسار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه از راه‌اندازی یک عدد موکب با عنوان «کتاب حسینی» در مرز خسروی خبر داد. او گفت : در بین تمامی موکب‌های که در استان برای استقبال از زائران راه‌اندازی می‌شود جای […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه از راه‌اندازی یک عدد موکب با عنوان «کتاب حسینی» در مرز خسروی خبر داد.
معصومه حسنی‌خونسار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه از راه‌اندازی یک عدد موکب با عنوان «کتاب حسینی» در مرز خسروی خبر داد.

او گفت : در بین تمامی موکب‌های که در استان برای استقبال از زائران راه‌اندازی می‌شود جای خالی یک موکب از کتاب‌های حسینی واقعا احساس می‌شود، بر همین مبنا تصمیم به راه‌اندازی این موکب را گرفتیم.

او با بیان اینکه تمام سعی ما این است در این مرز موکبی در شأن امام حسین (ع) و زائران ایشان راه‌اندازی کنیم، افزود: نمایشگاهی از کتاب‌های حسینی به همراه اهدا کتاب‌های حسینی، دعا و زیارت‌نامه در این موکب خواهیم داشت که در کنار آن نشست‌های در راستای تحلیل، بررسی و نقد کتاب برای زائران عتبات عالیات نیز برگزار می‌شود.

حسنی‌خونسار از ارائه ۵ هزار نسخه کتاب صوتی به زائران در این موکب خبر داد و گفت: زائران که قصد سفر به عتبات عالیات از مرز خسروی را دارند می‌توانند به راحتی این نسخه‌های صوتی را روی گوشی‌های همراه خود نصب کنند و حین این راهپیمایی معنوی با هندزفری گوش کنند و بهره لازم را ببرند.

این مسؤول افزود: ۲۰ بنر در راستای معرفی کتاب‌های حسینی برای زائران از ورودی استان (کنگاور) در فواصل مختلف تا خروجی استان (خسروی) نصب خواهیم کرد .

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8586
  • 255 بازدید

برچسب ها