• امروز : یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - شوال - 1443
  • برابر با : Sunday - 22 May - 2022

راه اعتراض به ثبت نام مسکن

  • کد خبر : 9441
  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
راه اعتراض به ثبت نام مسکن

به گزارش پاتاق نیوز، با دریافت پیامک مسکن ملی روند ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۱۶۰ هزار نفر آغاز می‌شود، اما راه اعتراض برای حذف شده همچنان باز است.پیامک مسکن ملی متقاضیان پذیرفته شده از امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ از طرف وزارت راه و شهرسازی برای افراد ارسال می‌شود و دریافت این اس […]

به گزارش پاتاق نیوز، با دریافت پیامک مسکن ملی روند ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۱۶۰ هزار نفر آغاز می‌شود، اما راه اعتراض برای حذف شده همچنان باز است.
پیامک مسکن ملی متقاضیان پذیرفته شده از امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ از طرف وزارت راه و شهرسازی برای افراد ارسال می‌شود و دریافت این اس ام اس به معنی تایید شدن ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن محسوب می‌شود؛ لذا متقاضیان پس از دریافت پیامک مسکن ملی باید با در دست داشتن مدارک ثبت نام مسکن ملی طی موعد یک ماهه ابتدا به سایت وزارت راه و شهرسازی به آدرس tem.mrud.ir مراجعه کنند و با ورود کد رهگیری که در زمان ثبت نام دریافت کرده اند، مدارک خود را تکمیل و بارگزاری کنند.
پس از تکمیل مدارک ثبت نام طرح ملی مسکن در موعد مشخص شده در زمان مقرر شده افراد باید با در دست داشتن مدارک به اداره کل راه و شهرسازی استان مراجعه کنند . در ادارات کل راه و شهرسازی اصل مدارک سکونت بررسی و تایید نهایی می‌شود و اسامی افراد در لیست نهایی قرار می‌گیرد و برای واریز سپرده ۳۰ الی ۴۰ میلیون تومانی به بانک معرفی می‌شوند.
به گفته وزیر راه و شهرسازی از کل ثبت نام‌های صورت گرفته در مرحله اول ۵۸ درصد، معادل ۱۶۰ هزار نفر مورد تایید قرار گرفته اند که از امروز ۱۴ بهمن ماه پیامک مسکن ملی براشان ارسال شده و ۴۲ درصد ثبت نام‌ها نیز به دلیل نداشتن شرایط؛ اعم قرمز بودن فرم جیم یا شرایط سکونت، سن و سایر موارد از لیست حذف شده اند.
با این وجود امکان اعتراض به ثبت نام مسکن ملی برای کسانی که تایید نشده اند وجود دارد و از اول سفند ۹۸ معترضان باید به سایت ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن یا همان سامانه آباد بنیاد مسکن مراجعه و اعتراض خود را ثبت کنند تا مجددا درخواستشان مورد بررسی قرار گیرد.
پس از آغاز روند ثبت نام دور اول متقاضیان و رسیدگی به اعتراضات، با توجه به رد شدن برخی از ثبت نام کنندگان مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از اسفند ماه ۹۸ کلید خواهد خورد و جاماندگان می‌توانند در این مرحله ثبت نام کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9441
  • 183 بازدید

برچسب ها