• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

راه اندازی استودیو تولید محتوای آموزشی در کرمانشاه

  • کد خبر : 9924
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
راه اندازی استودیو تولید محتوای آموزشی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از راه اندازی استودیو تولید محتوای آموزشی در کرمانشاه خبر داد. مجید یزدان پناه گفت: با توجه به وقفه به وجود آمده در خصوص روند فعالیت‌های آموزشی و در راستای ادامه فرآیند آموزش به دانش‌آموزان، استودیوی تولید محتوای آموزشی با شعار «آموزش تعطیل نیست» در دبیرستان […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از راه اندازی استودیو تولید محتوای آموزشی در کرمانشاه خبر داد.

مجید یزدان پناه گفت: با توجه به وقفه به وجود آمده در خصوص روند فعالیت‌های آموزشی و در راستای ادامه فرآیند آموزش به دانش‌آموزان، استودیوی تولید محتوای آموزشی با شعار «آموزش تعطیل نیست» در دبیرستان هوشمند شهر کرمانشاه راه‌اندازی شد.
وی با بیان اینکه آموزش و پرورش استان کرمانشاه در سطح کشور در این مسیر پیشگام است، افزود: با توجه به اهمیت موضوع، کارگروه ویژه تولید محتوای آموزشی در این اداره کل تشکیل شد و اساتید مجرب از اوایل اسفند مشغول به تدریس و تولید محتوای آموزشی و انتشار آن در پیام‌رسان‌های داخلی هستند و جای امید است که دانش‌آموزان عزیز و والدین محترم بهره کافی را از این ایده نو داشته باشند.
یزدان‌پناه با اشاره به اهمیت و استمرار آموزش با کیفیت اظهار داشت: با پیگیری‌های به‌عمل آمده معلمان به‌عنوان سفیران امیدبخش در گذر از بحران کرونا فعالیت‌های خود را از سوم اسفندماه جاری با جدیت تمام آغاز کرده و با همراهی اولیا دانش‌آموزان در حال تدریس هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9924
  • 233 بازدید

برچسب ها