• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

راه اندازی سامانه خیر و احسان در کمیته امداد استان کرمانشاه

  • کد خبر : 10214
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۶
راه اندازی سامانه خیر و احسان در کمیته امداد استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سامانه خیر و احسان با عنوان سامانه «سخا» به منظور ثبت کمک‌های مؤمنانه نیکوکاران همزمان با سراسر کشور در کمیته امداد استان کرمانشاه راه اندازی شد. مدیر کل کمیته امداد استان گفت: براساس تفاهم نامه منعقد شده بین کمیته امداد و وزارت ارتباطات جمع بندی اطلاعات نیازمندان و شناسنامه دار کردن این خانوار‌ها […]

به گزارش پاتاق نیوز، سامانه خیر و احسان با عنوان سامانه «سخا» به منظور ثبت کمک‌های مؤمنانه نیکوکاران همزمان با سراسر کشور در کمیته امداد استان کرمانشاه راه اندازی شد.

مدیر کل کمیته امداد استان گفت: براساس تفاهم نامه منعقد شده بین کمیته امداد و وزارت ارتباطات جمع بندی اطلاعات نیازمندان و شناسنامه دار کردن این خانوار‌ها به این نهاد واگذار شده است.
رخصی با بیان اینکه هم اکنون به منظور اجرای این قرارداد همکاری سامانه «سخا» در کمیته امداد ایجاد شده، افزود: این سامانه بزرگترین سامانه خیر و احسان در کشور خواهد بود.
وی اظهار داشت: در سامانه سخا علاوه بر مشخص کردن نیازمندان واقعی همزمان ارتباط موثری با خیران و موسسات خیریه به ویژه مراکز نیکوکاری برقرار و محلی برای ثبت کمک‌های مومنانه نیکوکاران و همچنین ساماندهی نیاز محرومان می‌شود.
محسن رخصی تصریح کرد: در سامانه سخا تمامی حمایت‌های مالی موسسات خیریه و نهاد‌های حمایتی به نام این موسسات و نهاد‌ها بارگذاری می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان گفت: دسترسی آسان خیران و نهاد‌های حمایتی به نوع و میزان نیاز خانوار‌های محروم و همچنین تعیین میزان و محل صرف کمک‌های مردمی از دیگر مزایای ایجاد سامانه سخا به شمار می‌رود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10214
  • منبع : پاتاق نیوز
  • 216 بازدید

برچسب ها