• امروز : شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۰
  • برابر با : 6 - رمضان - 1442
  • برابر با : Saturday - 17 April - 2021

راه اندازی سیستم درآمد و هزینه شهرداری کرمانشاه

  • کد خبر : 4471
  • ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
راه اندازی سیستم درآمد و هزینه شهرداری کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه راه اندازی سیستم درآمد و هزینه توسط سازمان فاوا با الویت بندی منطقه ۴ شروع به کار کرده و تمام مناطق و سازمان ها  در این سیستم جای خواهند گرفت.  مدیر عامل فاوا در این خصوص گفت :  با […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه راه اندازی سیستم درآمد و هزینه توسط سازمان فاوا با الویت بندی منطقه ۴ شروع به کار کرده و تمام مناطق و سازمان ها  در این سیستم جای خواهند گرفت.

 مدیر عامل فاوا در این خصوص گفت :  با توجه به مکانیزه شدن فعالیت شهرداری ها در حوزه های عملیاتی بخصوص رویداد های مالی و درآمد ها لزوم یک سیستم که نقش رابط بین سیستم هایی همچون شهرسازی، نوسازی، کسب و پیشه، عوارض خودرو و … سیستم حسابداری و دریافت و پرداخت در شهرداری های بزرگ امری ضروری می نماید.

وی در ادامه افزود: سیستم درآمد یک حلقه ارتباطی است که از تکرار عملیات ورود اطلاعات در سیستم های مختلف که موجب ایجاد هزینه و بروز اشتباهات احتمالی می شود جلوگیری می کند و ضمن تولید صورتحساب، درآمد، اسناد مالی مربوطه را تولید و به سیستم حسابداری مالی انتقال می دهد.

از امکانات سیستم درآمد به مواردی همچون یکپارچگی اطلاعات درآمد با سایر سیستم های فعال در حوزه مالی و اداری شهرداری، تعریف انواع سر فصل های درآمدی،  تهیه گزارشات کنترلی و مقایسه ای برای بازه های مختلف زمانی و نگهداری سوابق می توان اشاره کرد.

مدیر عامل فاوا با بیان اینکه باید قدر زمان را بدانیم، تصریح کرد: هر وقت از فرصت ها استفاده نکردیم، شکست خوردیم و بنا بر کلام حضرت امیر (ع)، فرصت ها را باید غنیمت بشماریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4471
  • 214 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه