• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

راه نجات کشور، اقتصاد مقاومتی است

  • کد خبر : 3775
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵
راه نجات کشور، اقتصاد مقاومتی است

به گزارش” پاتاق نیوز “ مهندس هوشنگ بازوند در دهمین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که با حضور دکتر مویدی رییس ستاد‌مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور در سالن جلسات استانداری برگزار شد، افزود: راه نجات کشور در مقابل تکانه های اقتصادی و تحریم ها، اقتصاد […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ مهندس هوشنگ بازوند در دهمین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که با حضور دکتر مویدی رییس ستاد‌مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور در سالن جلسات استانداری برگزار شد، افزود: راه نجات کشور در مقابل تکانه های اقتصادی و تحریم ها، اقتصاد مقاومتی است

وی بیان داشت: اجرای اقتصاد مقاومتی نیاز به یک عزم ملی دارد و باید احساس تعهد در مقابل اقتصاد کشور در فردفرد مردم کشور نهادینه شود‌.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: سازوکار ضوابط مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیاز به اصلاحاتی دارد و باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که ضمانت اجرایی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در عمل محقق شود.

مهندس بازوند گفت: اگر نتوانیم زیرساخت های گمرکی را در نواحی مرزی به شکل درست و استاندارد مهیا کنیم، روند قاچاق کالا از مبادی غیررسمی تشدید می شود.

وی افزود: درآمد، اقتصاد و معیشت مرزنشینان با مرز گره خورده است. وضعیت کولبران باید از نظر محتوای کاری مشخص شود تا آیین نامه‌های مربوط به کولبران دقیقتر تنظیم شود و مشکلات این قشر زحمتکش حل و فصل شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3775
  • 285 بازدید

برچسب ها