• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

راه یابی۲۶ کرمانشاهی به مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم

  • کد خبر : 7926
  • ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۵۸
راه یابی۲۶ کرمانشاهی به مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم

به گزارش پاتاق نیوز، حجت الاسلام صالحی با اعلام این خبر گفت: مرحله استانی این دوره از مسابقات که روزهای ۳۱ تیرماه و ۱ مردادماه برگزار شد براساس رای هیات داوران نفرات برتر هر رشته به مرحله کشوری راه پیدا کردند.وی افزود: از این تعداد ۱۸ نفر در رشته های آوایی و ۸ نفر نیز در […]

به گزارش پاتاق نیوز، حجت الاسلام صالحی با اعلام این خبر گفت: مرحله استانی این دوره از مسابقات که روزهای ۳۱ تیرماه و ۱ مردادماه برگزار شد براساس رای هیات داوران نفرات برتر هر رشته به مرحله کشوری راه پیدا کردند.
وی افزود: از این تعداد ۱۸ نفر در رشته های آوایی و ۸ نفر نیز در رشته های معارفی به عنوان نفرات برتر به مرحله کشوری راه یافتند.
حجت الاسلام صالحی بیان داشت: در این دوره از مسابقات ۷۸۱ نفر حضور داشتند که ۶۴ نفر از برگزیدگان در مراسم اختتامیه تجلیل شدند.

شایان ذکر است؛ براین اساس در رشته قرائت تحقیق وحید نظریان و آرش سوری، در رشته قرائت ترتیل نیز محمدسعید ساری اصلانی و اسماعیل دیباچی، رشته حفظ ده جزء امین صیدی،۲۰ جزء مهدی پری زاد،حفظ کل قرآن کریم جهانگیر سرخوندی، رشته دعاخوانی سعید امیریان، اذان سعید دائی چی، حفظ و معارف موضوعی مهرداد خلیلی، حفظ و معارف احادیث احسان حسینی در بخش برادران به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه پیدا کردند.
در بخش خواهران نیز در رشته حفظ ده جزء طاهره مرادی، حفظ ۲۰ جزء مهرانگیز امیری،حفظ کل قرآن کریم فائزه چراغی، رشته قرائت ترتیل بهاره پانیاز، قرائت تحقیق ثمین کرم، فرنوش زنگیشه ای ،لیلا رضوانی و راضیه فرجی، در رشته دعاخوانی طاهره ایرانی، تفسیر قرآن کریم مریم چهری، حفظ و معارف موضوعی بهارک بسامی، رشته حفظ و معارف احادیث صبا صادقی، پگاه واعظی، مریم خسروی و حدیث غیاثی به مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم راه یافتند.
گفتنی است؛مسابقات کشوری دارای دو مرحله مقدماتی و نهایی است که مرحله مقدماتی رشته های آوایی برادران از ۱۱ لغایت ۳۰ مرداد ،مرحله مقدماتی رشته های معارفی برادران ۲ شهریور و خواهران نیز ۴ شهریور در قم برگزار خواهد شد.
همچنین رشته دعاخوانی مقدماتی خواهران دهه دوم شهریور و مرحله نهایی کلیه رشته ها نیز در اواسط مهرماه در اصفهان برگزار می شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7926
  • 373 بازدید

برچسب ها