• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

رزمایش اقتدار عاشورایی در کرمانشاه آغاز شد /رایحه خوش خدمت‌رسانی

  • کد خبر : 3044
  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
رزمایش اقتدار عاشورایی در کرمانشاه آغاز شد /رایحه خوش خدمت‌رسانی

به گزارش” پاتاق نیوز “ رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله ۲ امروز دوشنبه با حضور خیل عظیم گروه های جهادی و گردان های بیت المقدس و کوثر در کرمانشاه آغاز شد. بسیجیان جان بر کف که همواره با خدمت بی‌منت و بدون چشم‌داشت در محرومیت‌زدایی و رفع چهره نازیبای فقر از چهره زیبای […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله ۲ امروز دوشنبه با حضور خیل عظیم گروه های جهادی و گردان های بیت المقدس و کوثر در کرمانشاه آغاز شد.

بسیجیان جان بر کف که همواره با خدمت بی‌منت و بدون چشم‌داشت در محرومیت‌زدایی و رفع چهره نازیبای فقر از چهره زیبای ایران اسلامی پیشقراول بوده‌اند این بار نیز با حضور در این رزمایش بزرگ خدمت‌رسانی، اقتدار خود در عرصه‌های نظامی و خدمت‌رسانی به نمایش گذاشتند.

 ستون کشی برای خدمت رسانی ۱۵۵  گروه جهادی از بسیجیان به حاشیه شهرها نیز از جمله برنامه های تدارک دیده شده در این رزمایش است که با هدف ایجاد امید در بین مردم و یاس و ناامیدی در بین دشمنان برگزار می‌شود.

رایحه خوش خدمت‌رسانی مناطق محروم استان کرمانشاه را در برگرفته و جهادگران و بسیجیان مخلص آمده ‌اند تا با روحیه جهادی و انقلابی به مردم خدمت کنند.

ورزشگاه آزادی کرمانشاه امروز شاهد گردهمایی گردان‌های بسیجی و جهادگرانی است که عازم مناطق محروم و حاشیه‌های شهر برای خدمت‌رسانی هستند تا بعد از پیاده‌روی نمایش اقتدار راهی این مناطق شوند.

این مرام مهمانان ویژه‌تری هم داشت؛ تابوت پیکر مطهر ۹ شهید گمنام دوران دفاع مقدس هم در این مراسم قرار داده شده بود که بعد از این مراسم قرار است تشییع شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3044
  • 342 بازدید

برچسب ها