• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

رسانه‌ها ظرفیت بزرگی برای توسعه کرمانشاه هستند

  • کد خبر : 2290
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
رسانه‌ها ظرفیت بزرگی برای توسعه کرمانشاه هستند

به گزارش” پاتاق نیوز “ هوشنگ بازوند شامگاه پنجشنبه در مراسمی که به پاسداشت روز خبرنگار در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: رسانه‌ها و خبرنگاران ظرفیت بزرگی برای توسعه و پیشرفت استان هستند. وی افزود: خبرنگار و رسانه تابلوی تمام‌نمایی از جغرافیای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی هر منطقه هستند و اگر خبرنگاران رسالت خود […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ هوشنگ بازوند شامگاه پنجشنبه در مراسمی که به پاسداشت روز خبرنگار در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: رسانه‌ها و خبرنگاران ظرفیت بزرگی برای توسعه و پیشرفت استان هستند.

وی افزود: خبرنگار و رسانه تابلوی تمام‌نمایی از جغرافیای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی هر منطقه هستند و اگر خبرنگاران رسالت خود را به خوبی انجام دهند روند توسعه هر استان نیز سرعت و شتاب می‌گیرد.

استاندار کرمانشاه معرفی ظرفیت‌های استان به سرمایه‌گذاران در تمام نقاط کشور را یکی از رسالت‌های خبرنگاران برشمرد و گفت: البته این امر به طور کامل وظیفه خبرنگار نیست و تمام افراد از مدیران تا مردم عادی در این موضوع دخیل هستند.

مدیر ارشد استان مسئولیت اصلی خبرنگار را ارائه اطلاعات دقیق و درست عنوان کرد و بیان داشت: در عین حال اخبار منتشره باید امیدوارکننده باشد.

بازوند تصریح کرد: نقدها باعث رشد و پیشرفت است؛ خبرنگاران باید مطالبه‌گر باشند و حتی برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در استان را نقد کنند.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه بهبود شاخص کسب و کار استان کرمانشاه از جایگاه ۳۱ به ۲۸ کاهش یافته که این امر نشان از بهبود وضعیت دارد و همچنین توانستیم مانع از رشد فزاینده نرخ بیکاری شویم، اما رسانه‌ها به این موضوعات نپرداختند.

استاندار کرمانشاه خطاب به خبرنگاران استان گفت: قلم، بیان و اعتماد مردم بزرگترین سرمایه شماست و نباید این اعتماد را از دست بدهید، از شما توقع دارم که موانع توسعه استان کرمانشاه را شناسایی و به ما اعلام کنید.

بازوند با بیان اینکه خبرنگاران می‌توانند مشاوران خوبی برای سرمایه‌گذاران باشند، از رسانه‌های استان خواست تا با توجه به قرار گرفتن در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای ۴۰ سال اخیر را برای مردم بیان کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2290
  • 378 بازدید

برچسب ها