۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » انتخابات
  • شناسه : 9192
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۵۶
  • 165 بازدید
  • ارسال توسط :
رسانه ها در انتخابات به “شایسته گزینی” کمک کنند

رسانه ها در انتخابات به “شایسته گزینی” کمک کنند

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر نقش انسجام بخشی و هدایت گری افکار عمومی در انتخابات تصریح کرد: رسانه ها می توانتد با پرداخت کارشناسانه به شاخص ها و معیارها جامعه را در “شایسته گزینی” و انتخاب نفرات اصلح همراهی کنند. معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر نقش انسجام بخشی و هدایت گری افکار عمومی در انتخابات تصریح کرد: رسانه ها می توانتد با پرداخت کارشناسانه به شاخص ها و معیارها جامعه را در “شایسته گزینی” و انتخاب نفرات اصلح همراهی کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به نقش رسانه ها در امیدآفرینی و بهبود فضای جامعه گفت: همدلی، ضرورت امروز جامعه ما است از این رو باید فضا را به شکلی ترسیم کنیم که همه سلیقه های نظام بتوانند حضور پیدا کنند و مردم بهترین انتخاب را داشته باشند.
وی ادامه داد: با این حرکتی که ملت ما خواهند داشت بازهم به دشمنان اثبات می کنند که در معادلات خود اشتباه کرده اند.
معاون سیاسی استاندار کرمانشاه اظهارداشت: ما در بحث چگونه انتخاب کردن و به تعبیری “شایسته گزینی” می توانیم بسیار تاثیرگذار باشیم تا بتوانیم مجلسی در خور را تشکیل دهیم.

وی افزود: هرچه حضور مردم در این انتخابات پرشورتر باشد پایه های نظام و کشور برای مقابله با بحران های و شیطنت های استکبار مستحکم تر خواهد شد.

الهی تبار با تاکید بر جایگاه مهم قانونگذاری و مجلس در اداره کشور اضافه کرد:رسانه ها و نخبگان معیارها و شاخص های انتخاب صحیح را در اختیار جامعه قرار دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر نقش احزاب در شور و شعور بخشی به انتخابات افزود: با وجود احزاب شناسنامه دار افراد شایسته به جامعه معرفی می شوند و توانمندی  مردم در انتخاب نفرات اصلح بالاتر می رود.

الهی تبار در بخش دیگر صحبت هایش در خصوص تخلفات برخی کاندیداها در خصوص تبلیغات زودهنگام گفت: این امر رصد و با تخلفات برخورد می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*