• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

رسانه ها در انتخابات به “شایسته گزینی” کمک کنند

  • کد خبر : 9192
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۵۶
رسانه ها در انتخابات به “شایسته گزینی” کمک کنند

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر نقش انسجام بخشی و هدایت گری افکار عمومی در انتخابات تصریح کرد: رسانه ها می توانتد با پرداخت کارشناسانه به شاخص ها و معیارها جامعه را در “شایسته گزینی” و انتخاب نفرات اصلح همراهی کنند. معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر نقش انسجام بخشی و هدایت گری افکار عمومی در انتخابات تصریح کرد: رسانه ها می توانتد با پرداخت کارشناسانه به شاخص ها و معیارها جامعه را در “شایسته گزینی” و انتخاب نفرات اصلح همراهی کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به نقش رسانه ها در امیدآفرینی و بهبود فضای جامعه گفت: همدلی، ضرورت امروز جامعه ما است از این رو باید فضا را به شکلی ترسیم کنیم که همه سلیقه های نظام بتوانند حضور پیدا کنند و مردم بهترین انتخاب را داشته باشند.
وی ادامه داد: با این حرکتی که ملت ما خواهند داشت بازهم به دشمنان اثبات می کنند که در معادلات خود اشتباه کرده اند.
معاون سیاسی استاندار کرمانشاه اظهارداشت: ما در بحث چگونه انتخاب کردن و به تعبیری “شایسته گزینی” می توانیم بسیار تاثیرگذار باشیم تا بتوانیم مجلسی در خور را تشکیل دهیم.

وی افزود: هرچه حضور مردم در این انتخابات پرشورتر باشد پایه های نظام و کشور برای مقابله با بحران های و شیطنت های استکبار مستحکم تر خواهد شد.

الهی تبار با تاکید بر جایگاه مهم قانونگذاری و مجلس در اداره کشور اضافه کرد:رسانه ها و نخبگان معیارها و شاخص های انتخاب صحیح را در اختیار جامعه قرار دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر نقش احزاب در شور و شعور بخشی به انتخابات افزود: با وجود احزاب شناسنامه دار افراد شایسته به جامعه معرفی می شوند و توانمندی  مردم در انتخاب نفرات اصلح بالاتر می رود.

الهی تبار در بخش دیگر صحبت هایش در خصوص تخلفات برخی کاندیداها در خصوص تبلیغات زودهنگام گفت: این امر رصد و با تخلفات برخورد می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9192
  • 376 بازدید

برچسب ها