۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اقتصادی
  • شناسه : 8580
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۱۱
  • 113 بازدید
  • ارسال توسط :
رشد ۱۱۸ درصدی واردات کالا از گمرکات کرمانشاه

رشد ۱۱۸ درصدی واردات کالا از گمرکات کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز،مدیرکل گمرک کرمانشاه گفت: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۳۱ میلیون دلار کالا از طریق گمرکات کرمانشاه واردات داشته ایم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱۸ درصد رشد داشته است. خلیل حیدری اظهار داشت: از مجموع کالا‌های فوق، گمرک پرویزخان با ۱۹ میلیون و ۷۰۳ هزار دلار کالا به وزن […]

به گزارش پاتاق نیوز،مدیرکل گمرک کرمانشاه گفت: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۳۱ میلیون دلار کالا از طریق گمرکات کرمانشاه واردات داشته ایم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱۸ درصد رشد داشته است.
خلیل حیدری اظهار داشت: از مجموع کالا‌های فوق، گمرک پرویزخان با ۱۹ میلیون و ۷۰۳ هزار دلار کالا به وزن ۱۲ هزارو ۷۴۹ تن، بیشرین حجم کالا‌های وارداتی استان را در ۶ ماهه نخست سالجاری بخود اختصاص داده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل از لحاظ وزن ۱۸۷ درصد و از حیث ارزش ۸۳۱ درصد رشد داشته است.
وی افزود: در ۶ ماهه نخست سالجاری از گمرک کرمانشاه نیز ۱۱ میلیون و ۶۶۷ هزار دلار کالا به وزن یک هزار و ۹۱۵ تن به داخل کشور وارد شده که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ازلحاظ وزنی ۲۹ درصد و از حیث ارزش ۵ درصد کاهش داشته است.
مدیرکل گمرک کرمانشاه همچنین آمار واردات گمرک خسروی را ۱۵۶ هزار دلار کالا به وزن ۲۷۶ تن اعلام کرد وافزود: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش ۴۵ درصد و از حیث وزن ۱۷ درصد رشد داشته است.
خلیل حیدری با بیان اینکه در مجموع کالا‌های وارداتی به استان از ۱۳ کشور وارد می‏شود، خاطرنشان کرد: کشور عراق جایگاه اول را در بین کشور‌های طرف معامله واردات قطعی گمرکات استان کرمانشاه در ۶ ماهه نخست سالجاری به خود اختصاص داده و کشور‌های چین وکره جنوبی نیز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند.
وی بیشتر کالا‌های وارد شده از طریق گمرکات استان را آلیاژ‌های آلومینیوم کارنشده، تایربادی نو ازکائوچو برای اتوبوس و باری، جعبه فرمان برای سواری، وانت و تراکتورکشاورزی، آلومینیوم بصورت کارنشده غیرممزوج، تلمبه‌های چرخ دنده‌ای و … اعلام کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*