• امروز : یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - شوال - 1443
  • برابر با : Sunday - 22 May - 2022

رشد ۱۹۰ درصدی انعقاد قرارداد واگذاری در شهرک‌های صنعتی کرمانشاه

  • کد خبر : 12908
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
رشد ۱۹۰ درصدی انعقاد قرارداد واگذاری در شهرک‌های صنعتی کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه، از رشد ۱۹۰ درصدی انعقاد قرارداد واگذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در نیمه اول امسال خبر داد. بیژن کردستانی اظهار داشت: در نیمه اول امسال ۲۰۶ قرارداد واگذاری زمین به مساحت حدود ۷۸ هکتار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان کرمانشاه داشتیم. وی ادامه […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه، از رشد ۱۹۰ درصدی انعقاد قرارداد واگذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در نیمه اول امسال خبر داد.

بیژن کردستانی اظهار داشت: در نیمه اول امسال ۲۰۶ قرارداد واگذاری زمین به مساحت حدود ۷۸ هکتار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان کرمانشاه داشتیم.

وی ادامه داد: تعداد قراردادهای واگذاری زمین در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۹۰ درصد و وسعت اراضی واگذار شده ۱۸۹ درصد رشد داشته است.

به گفته این مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه، در نیمه اول سال گذشته ۷۱ قرارداد واگذاری به مساحت ۲۷ هکتار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان داشتیم.

وی بیشترین تعداد قرارداد واگذاری زمین در نیمه اول امسال را به ترتیب مربوط به شهرک صنعتی زاگرس با ۹۱ قرارداد، شهرک صنعتی هرسین  با ۲۷ قرارداد و شهرک صنعتی صحنه با  ۲۴ قرارداد دانست و گفت: از مساحت اراضی واگذار شده نیز سهم شهرک صنعتی زاگرس ۴۵ هکتار، سهم شهرک صنعتی هرسین ۱۰ هکتار و سهم شهرک صنعتی صحنه ۹ هکتار بوده است.

کردستانی بیشترین سهم گروه‌های صنعتی از قراردادهای واگذار شده را نیز مربوط به صنایع غذایی و سپس صنایع شیمیایی دانست.

وی خاطرنشان کرد: تعداد کل قراردادهای واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان کرمانشاه تا پایان نیمه اول امسال را یک هزار و ۶۲۸ قرارداد به مساحت ۷۶۰ هکتار است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12908
  • 102 بازدید

برچسب ها