• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

رشد ۵۳ درصدی صادرات از مرزهای استان

  • کد خبر : 3613
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
رشد ۵۳ درصدی صادرات از مرزهای استان

به گزارش” پاتاق نیوز “محسن رستمی صبح امروز در بیست و دومین سالروز صادرات و مراسم تجلیل از صادرکنندگان برتر استان که در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی کرمانشاه برگزار شد، به صادرات ۴۰۰ میلیارد دلاری استان طی سال گذشته اشاره کرد. سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بیشترین میزان […]

به گزارش” پاتاق نیوز “محسن رستمی صبح امروز در بیست و دومین سالروز صادرات و مراسم تجلیل از صادرکنندگان برتر استان که در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی کرمانشاه برگزار شد، به صادرات ۴۰۰ میلیارد دلاری استان طی سال گذشته اشاره کرد.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بیشترین میزان صادرات را به کشور عراق اعلام و بیان کرد: با وجود شرایط تحریم، امسال با صدور کالا به ۳۶ کشور، شاهد رشد ۵۳ درصدی صادرات از مرزهای استان بودیم.

به گفته رستمی، کاشی، سیمان، چینی، فولاد، کولرهای آبی، لوازم خانه‌داری، کیسه‌های نایلونی،گرانول پلی‌اتیلن، سیب‌زمینی محفوظ شده، گوجه‌فرنگی تازه یا سردکرده، رول نایلونی، کولرهای آبی و نایلون پلاستیکی رولی عمده کالاهای صادر شده از مرزهای استان کرمانشاه است.

وی رشد صادرات استان را حاصل زحمات تجار، بازرگان، تولیدکنند‌گان و دستگاه‌های خصوصی دانست و گفت: ۲۸ صادرکننده این استان در سامانه سنجش تجارت برتر، ارزیابی و تجلیل صادرکنندگان نمونه ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد، ۱۳ واحد نمونه معرفی می‌شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3613
  • 357 بازدید

برچسب ها