• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

رعایت بهداشت فردی و در خانه ماندن تنها راه مقابله با کرونا

  • کد خبر : 10019
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲
رعایت بهداشت فردی و در خانه ماندن تنها راه مقابله با کرونا

به گزارش پاتاق نیوز، سخنگوی ستاد مدیریت کرونای استان رعایت بهداشت فردی و در خانه ماندن را تنها راه مقابله با ویروس کرونا دانست. دکتر ابراهیم شکیبا با بیان اینکه آمار‌ها نشان دهنده افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان کرمانشاه است، گفت: این امر گویای این مطلب است که اگر مردم رعایت نکنند در […]

به گزارش پاتاق نیوز، سخنگوی ستاد مدیریت کرونای استان رعایت بهداشت فردی و در خانه ماندن را تنها راه مقابله با ویروس کرونا دانست.

دکتر ابراهیم شکیبا با بیان اینکه آمار‌ها نشان دهنده افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان کرمانشاه است، گفت: این امر گویای این مطلب است که اگر مردم رعایت نکنند در روز‌های آینده استان ما هم مانند استان‌هایی که الان وضعیت نامناسبی در زمینه تعداد مبتلایان دارند درگیر مشکلات بیشتری خواهد شد.
وی تصریح کرد: تنها راه مقابله با این ویروس رعایت خود مردم است که متأسفانه مشاهده می‌کنیم علی رغم هشدار‌هایی که داده می‌شود در خیایان‌های کرمانشاه خلوتی نداریم و ازدحام مردمی کماکان وجود دارد.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونای استان گفت: حداقل انتظاری که در این روز‌های پایانی سال از مردم داریم این است که در خانه بمانند و بهداشت فردی را رعایت کنند.
دکتر شکیبا یادآور شد: استان‌هایی که هم اکنون دچار مشکلات بیشتری هستند در هفته‌های گذشته وضعیت مناسب تری داشتند و این هشداری برای استان ما است چرا که ما هم اکنون وضعیتی شبیه به چند هفته قبل این استان‌ها داریم.
وی تأکید کرد: اگر قرار باشد مردم رعایت نکنند استان ما هم حتما در چند هفته آینده دچار اپیدمی شدید بیماری خواهد شد و قطعا تعداد تخت‌های بیمارستانی جوابگوی تعداد بیماران نخواهد بود.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونای استان کرمانشاه اظهار داشت: بار دیگر تأکید می‌کنم که تنها راه مقابله با ویروس کرونا در منزل ماندن و رعایت بهداشت فردی است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10019
  • 192 بازدید

برچسب ها