• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021
معاون استاندار کرمانشاه:

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برخی ادارات کرمانشاه مطلوب نیست

  • کد خبر : 17263
  • ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برخی ادارات کرمانشاه مطلوب نیست
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید به نظارت جدی‌تر بر وضعیت ادارات و دستگاه‌ها در استان، گفت: اخبار و اطلاعاتی که از برخی ادارات دریافت می‌شود وضعیت مطلوبی را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی نشان نمی‌دهد در حالیکه مدیران باید پیشگام در رعایت موارد بهداشتی باشند.

به گزارش پاتاق نیوز، حسین خوش اقبال روز شنبه در جلسه ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا در سرسرای شهدای دولت استانداری با تاکید بر مراقبت و جدیت بیشتر مدیران ادارات در رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزود: اگر روند موجود ادامه پیدا کند باید منتظر پدیداری مشکلات اجتماعی باشیم.

او اضافه کرد: هر مدیری مسوول رعایت پروتکل‌ها در مجموعه زیر نظر خود به حساب می‌آید و باید ضمن نظارت جدی تری بر وضعیت واحدهای تابعه در شهرستان‌ها، پاسخگوی شرح وظایف خود باشد.

خوش اقبال با بیان اینکه امید مردم در شرایط سخت اقتصادی به مسوولان است، یادآور شد: انتظار می رود مدیران ورود جدی به مباحث کرونا در ۲ هفته پیش رو داشته باشند چرا که هفته‌های سختی در پیش داریم.

وی با اشاره به وضعیت استان در پیک کنونی بیماری کرونا افزود: اگر این روند ادامه پیدا کند شک نکنید مشکلات اجتماعی، سیاسی و امنیتی را نیز پیش رو خواهیم داشت.

معاون استاندار کرمانشاه ضمن تاکید بر همراهی هر چه بیشتر نهادها و دستگاه‌ها با دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد: هیچ اهمیتی بالاتر از سلامت جامعه نیست و غیبت مدیران در جلسات ستاد کرونا پذیرفتنی نیست و این موضوع حتما پیگیری خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17263
  • 76 بازدید