• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

رفتارهای منافی حقوق آب،عامل رکود و رونق تولید است

  • کد خبر : 8094
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
رفتارهای منافی حقوق آب،عامل رکود و رونق تولید است
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه گفت: رفتارهای منافی حقوق آب, باعث کاهش درآمد ها و عامل رکود و رونق تولید است.

به گزارش پاتاق نیوز، بهرام درویشی مدیرعامل شرکت با اشاره به هزینه‌های شرکت و لزوم استفاده از تمام اختیارات قانونی برای وصول مطالبات دولت در بخش آب, بر ایجاد هماهنگی های بیشتر و بهتر در امور منابع آب شرکت با بخش مالی و دبیرخانه ستاد درآمد تاکید نمود. 

درویشی با اذعان به سختی شرایط اقتصادی پیش رو,ضمن تاکید بر اهمیت حفظ و صیانت از منابع آب از تغییر رویکرد در مدیریت هزینه های پشتیبانی شرکت سخن گفت.
وی با اشاره به اهمیت حوزه درآمد, خاطرنشان ساخت جلسات ستاد درآمد شرکت باید توأمان با برنامه‌های صیانت از منابع آب برگزار گردد.
درویشی با تقدیر از مدیران ساعی امور آب شهرستان ها, بر لزوم عارضه یابی سیستمی برای حل و فصل مشکلات و به ویژه مشکلات در بخش وصول مطالبات و ایجاد درآمدهای مصرح در قانون تاکید نمود.

درویشی با اشاره به کلام وحی مبنی بر ارزش و اعتبار آب, نادیده گرفتن حقوق دولت و مردم در بخش آب را شایسته مدیریت مبتنی بر فرامین وزارت نیرو ندانست.
وی بر اصول قانونی برای درآمدزایی با رعایت حقوق مردم و رونق تولید و پشتیبانی از بنگاه‌های واقعی کسب و کار مبتنی بر آب تاکید ورزید.

 مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه با اشاره به برخی ملاحظات و سفارشات مبنی بر تخفیف در تعرفه‌ها و یا عدم وصول حق قانونی شرکت, اینگونه رفتارها را عامل اختلال در تعادل بین هزینه ها و درآمدها دانست و بر لزوم هماهنگی و همکاری همه بخش‌های شرکت برای احیای حقوق مغفول شرکت تاکید نمود.
درویشی با اشاره به وضعیت اراضی تحت کشت سبز در استان,  تکمیل بانک اطلاعاتی هر شهرستان را امری بسیار ضروری خواند و خاطرنشان ساخت باید بتوان با نیروهای موجود و ساماندهی منابع انسانی, کارایی در بخش مدیریت منابع مالی را ارتقا داد.
وی با اشاره به اینکه هر مدیری نتواند از حقوق عمومی دولت در بخش آب دفاع کند باید از چرخه مسئولیت کنار برود, قانونمندی و قانوندانی برای اعمال آنچه که در شرح وظایف شرکت آمده است را ارجح بر همه مسائل دانست و همه مدیران را از تسویه حساب‌های شخصی در مواجه با چاه‌های غیرمجاز و سایر رفتارهایی که منجر به تضییع حقوق دولت می گردد بر حذر داشت.
درویشی مقابله با متخلفین بخش آب در استان که با آب فروشی و چاه‌های غیرمجاز عرصه را بر رونق تولید در سایر بخش‌ها تنگ می‌کنند بسیار حیاتی خواند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه هنر مدیریت در شرایط فعلی را تعادل بین درآمد و هزینه ها دانست. درویشی در پایان با تأکید بر تکمیل دانسته‌های مدیران شهرستانها از وضعیت منابع آب قلمرو تحت مدیریت خود, دستور داد دایره ویژه وصول درآمدها و صیانت از حقوق دولت تا زمان انجام برونسپاری به بخش خصوصی در شرکت تشکیل گردد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8094
  • 250 بازدید

برچسب ها